меню

2 этаж

Fiori restaurant

Телефон

+38 (044) 209-34-38

Телефон

+38 (067) 443-97-42

Электронная почта

info@fiorirest.com

Веб сайт

https://www.fiorirest.com/

Страви за старовинними італійськими рецептами, відкрита кухня, піцца за рецептом 1889 р., що готується у печі на очах гостей, морепродукти з Амстердаму

«Fiori restaurant» – перший ресторан, який розпочав готувати за старовинними італійськими рецептами чудові страви королів та аристократів. Середземноморські страви розроблені на основі  морепродуктів, якi кожного тижня  вiдбираються на найбiльш вiдомому рибному маркетi в Амстердамi.

«Fiori restaurant» еволюціонував у неймовірний ресторан на чолі з блискучими та пристрасними людьми. Кухарі роблять магію на кухні з прекрасними сезонними та місцевими продуктами.

Наша Fiori. Pizza готується за відродженим рецептом 1889 року: тiсто на 40-годинній заквасцi  при  випiканнi  створює хрустку скоринку, на яку ми ставимо печатку ресторана — знак унiкальної якостi. Всi страви можуть бути  доставленi найгарячишими, особливо в район Конча-Заспи.

Fiori – це ідеальний простір для будь-якої події: від сімейної зустрічі до загального свята. Команда ресторану організує вечірку із святкуванням будь-якого приводу, задекорує приміщення, розробить індивідуальне меню.

Святкуйте в «Fiori restaurant»!

Показать Скрыть