+38 (067) 322-39-57

Пн-нд: 11:00-19:00

меню
  • Новини
  • / /
  • У Домосфері відкрився перший в Україні офіційний корнер Horm – Casamania

У Домосфері відкрився перший в Україні офіційний корнер Horm – Casamania

Предмети цього легендарного бренду представляє компанія Palazzo d’Oro, салони якої розташовано на 1 та 3 поверхах ТЦ Домосфера.

На відкриття завітали відомі українські архітектори-дизайнери. За досвідом Вікторії Альохіної, засновниці та провідної архітекторки бюро Alekhina Architects, з фабрикою Horm дуже зручно працювати, адже вона виробляє як функціональні меблі, на яких зручно сидіти, лежати, спілкуватися, влаштовувати сімейні та дружні вечері тощо, так і акцентні, оригінальні предмети, які є естетичною та енергетичною складовою інтер’єру.

На запрошення власниці салону Palazzo d’Oro, пані Вероніки Гончаренко, відкриття корнеру відвідав Renato Zamberlan, арт-директор Horm – Casamania. «Філософія нашого бренду дуже проста: ми створюємо емоції та перетворюємо емоції в продукт», – розповів пан Ренато. «Ми завжди створюємо наш продукт з гордістю та думками про людей, які будуть користуватися нашими меблями».

Horm – Casamania працює з відомим італійським архітектором-дизайнером Fabio Novembre. Фабіо кожним своїм проектом епатує та провокує дизайн-світ, але завжди стоїть в авангарді гарного смаку та вдало балансує на межі оригінальності й функції. Саме його знамениті стільці Him & Her своїми чуттєвими формами відкривають експозицію та привертають увагу до нового салону кожного відвідувача.

Отже, придбати меблі та інші предмети Horm – Casamania можна у салоні Palazzo d’Oro:

Київ, Столичне шосе, 101, ТЦ Домосфера, 1 поверх

+ 38 067 558 46 56

+ 38 067 625 50 60 – Telegram

+ 38 068 405 70 70 – Viber, Telegram

info@palazzo-di-oro.com

https://www.facebook.com/palazzodoro/

https://www.instagram.com/palazzo_doro

Для презентації використано сучасний телевізор Loewe, наданий фірмовим салоном Loewe:

Київ, Столичне шосе, 101, ТЦ Домосфера, 2 поверх

+ 38 067-344-7766

+ 38 044-206-9-206

https://www.facebook.com/loewe.gallerydomosfera

http://loewe.com.ua/

http://www.loewe.kiev.ua/

Флористичний партнер івенту – Fiori Company:

Київ, Столичне шосе, 101, ТЦ Домосфера, 1 поверх

+38 067 238 57 74

https://fiori.ua/

https://www.instagram.com/fioriofficial/

https://www.facebook.com/Fiori.ua

https://www.youtube.com/fioriflowercompany

Партнер з організації та медіа-підтримки івенту – програма Design tour, ведуча – Анастасія Ковальова

Про Horm

Horm Italia Srl – виробник високоякісних дизайнерських меблів для дому. Об’єднує три бренди: Horm, Casamania та Orizzonti Italia, експортує свою продукцію в понад 80 країн. В асортименті: дивани, крісла, стільці, столи, корпусні меблі для зберігання речей, ліжка, матраци, предмети декору.

Схожі новини

Колаборація Makhno x Kofta: як нас об’єднала ідея нового світу Obitovana 5019

Четвер, 10 вересня, 19.00 Уявіть собі світ через 3000 років. Буяння трав злилося з градієнтами м’ятно-тархунних дерев на тлі рожевого піску. Життєдайна повінь денного світла і чистих сердец

Подробиці

ZLAM. ZLAAAM!!

Організатори та учасники Виставка ZLAM: art meets interior design Наталія Кравець, Юрій Зименко, Анастасія Белогривцева, Юлія Яланжи, Ігор Гавриленко та Костянтин Кофта, Олександр Щелуще

Подробиці

ZLAMні питання: Наталія Кравець

Нове відео на сайті ТЦ Домосфера! https://www.youtube.com/watch?v=Tjo2jDWZCVo «Чорний квадрат» Малевича – це мистецтво? Які 3 будівлі у вашому улюбленому місті ви б негайно знесли? Що

Подробиці