+38 (067) 322-39-57

Пн-нд: 10:00-19:00

меню

1 поверх

Zwilling

Телефон

+38 098 630 83 66

Електронна пошта

elit.posud@gmail.com

Zwilling: оригінальний посуд, керамічні грилі, аксесуари для кухні

У магазині Zwilling продаються каструлі, пательні, аксесуари для кухні, ножі, сміттєві контейнери, манікюрні набори, керамічні грилі, чавунний посуд, фарфор, дошки для нарізки з бука, мексиканські печі ручної роботи і багато інших корисних речей найвищої якості.
Асортимент продукції нараховує понад 10000 найменувань. Якщо чогось немає, ми оперативно замовимо і доставимо!

Завдяки прямим контрактам, ми можемо запропонувати не тільки оригінальну продукцію, але й відмінний гарантійний післяпродажний сервіс.

Бренди:

Zwilling – ножі і посуд з Німеччини.

Починаючи з 1731 року компанія відома чудовою якістю своїх ножів. Традиції сягають глибини століть, а в поєднанні з сучасними технлологіямі дозволяють створювати високоякісні продукти. Складне, але оптимальне поєднання високих технологій встановлює еталон якості. Жорсткий контроль готової продукції та професійний підбір матеріалів, гарантує відсутність браку. Ножі ZWILLING J.A. HENCKELS – правильна відповідь для найскладніших завдань з різання, що відповідають сучасній культурі їжі.


Staub – чавунний посуд з Франції.

Staub – безумовний лідер у виробництві посуду з чавуну з емальованим покриттям. Весь посуд виробляється у Франції. Використовуються унікальні технології ручного лиття та нанесення кольорового емальованого покриття. Цей посуд широко використовується в професійній сфері. Справжньою гарантією бездоганної якості є те, що продукція Staub була улюбленою для Поля Бокюза, кулінара із світовим ім’ям, який використовував її як вдома, так і в своїх престижних ресторанах.


Primo Grills – керамічні грилі з США.

Всім відома пристрасть американців до грилів, а грилі Primo – це по справжньому американський продукт.
Запатентована овальна форма дозволяє мати дві зони готування продукту: зону для смаження, зону для томління. Primo – єдина компанія, що виробляє керамічні грилі і дає гарантію 20 років на свою продукцію. Неодноразові переможці змагань серед грилів, які щороку організовуються компанією Jack Daniel’s.
Єдині грилі, на 100% вироблені в США. Сировина, виробництво, збирання відбувається у м.Такер, штат Джорджія. Овальна форма та найбільша куполообразна кришка дозволяють готувати великі продукти, наприклад, порося або індичку, не деформуючи їх. Мають можливість контролю і регулювання температури. Обладнані столами з композитного матеріалу, стійкого до погодних умов і ультрафіолету.


Baf – пательні і посуд з Німеччини.

Baf – одна з небагатьох компаній, яка виробляє якісний посуд з абсолютно безпечним антипригарним покриттям. Відрізняється консервативними поглядами на виробництво. Серії, з якими цей бренд вийшов на ринок у 1914 році, випускаються й дотепер! Основна спеціалізація – вироби з алюмінію з високоякісним покриттям. Пательні Baf мають по-справжньому “німецьку добротність”. Весь посуд розробляється і випускається виключно в Німеччині. Задоволення від володіння цим посудом гарантовано.

Wesco – найрізноманітніші контейнери для сміття та кухні у великій гамі кольорів, Німеччина.

Wesco була заснована Мартіном Вестерманом у 1867 році спочатку як звичайна майстерня сантехніків. На рубежі століть вона перейменовується в «Martin Westermann & Co».
В асортимент постійно додаються нові продукти, наприклад, термоси для шахтарів. Потім компанія поступово почала спеціалізуватися на обробці листової сталі для побутових товарів і продовжувала розширювати асортимент своєї продукції.
Сьогодні продукція експортується з Дюссельдорфу в понад 50 країн світу. Сучасні технології і кращі матеріали гарантують якість і довговічність продукції WESCO.

Nambe – посуд з унікальних сплавів, США.

Прагнення Nambé до позачасової красі, художньої цілісності і безкомпромісної якості проявляється в колекціях посуду, виробах з дерева, в предметах домашнього декору і подарункових виробах бренду. Nambé, сімейна компанія, співпрацює з найбільш шанованими дизайнерами світу для розробки продуктів, які привносять в інтер’єр функціональність і стиль.

Показати Сховати