+38 (067) 322-39-57

ПН-ПТ: 10:00-20:00

меню

1 поверх

Жан niche concept

Телефон

+38 (098) 037 83 00

Веб сайт

https://www.jan.com.ua/

Магазин нішевої парфумерії та косметики

Жан niche concept – це одна з найбільших мереж магазинів нішевої парфумерії та косметики, яка була заснована в 1990 році в Одесі і офіційно представляє понад 60 брендів в Україні. З 2002 року компанія розвиває напрямок niche concept, мережа розширюється і поповнює портфоліо ексклюзивними для України нішевими брендами. Зараз це магазини в шести містах: в Києві, Одесі, Дніпрі, Миколаєві, Львові та Харкові. Кожен з них має власне «обличчя» – асортимент, інтер’єр, професійну роботу консультантів. Особливі деталі, відмінності, індивідуальний підхід і атмосфера спонукають клієнтів вибрати для себе той чи інший магазин Жан niche concept.

У кожному з магазинів своя унікальна атмосфера, ретельно підібраний асортимент, професійні консультанти, майстер-класи, вечірки і зустрічі з парфумерами і засновниками брендів.

Успішні люди, які приділяють увагу догляду за собою і люблять парфумерне мистецтво — ось короткий портрет клієнтів мережі «Жан».

З 2006 року компанія випускає журнал «Модно» – корпоративне спеціалізоване глянцеве видання. Редколегія журналу — експерти в області парфумерії та косметики. Журнал також доступний в електронному вигляді.

Вибрані бренди

By Terry

Бренд By Terry офіційно представлений компанією Жан niche concept в Україні. «Краса – це не стереотип, а ваш особистий стиль, ваш підпис, ваше щоденне самовираження», – вважає засновниця Террі де Гінзбург.

У 1998 році BY TERRY, французький бренд, присвячений красі, народився завдяки бажанню і особливому баченню візажистки Террі де Гінзбург. Засновуючи бренд, Террі прагнула дати всім жінкам відповідні і унікальні рішення для їх природної краси, спростити і покращити їх догляд за собою.

Террі створює нові методи, успішно поєднуючи простоту використання, ретельність розробок і виробництва та різноманітність варіантів для всіх жінок.

BY TERRY звертається до жінок: “follow me” («йдіть за мною») – закликаючи рости від найменш до найбільш досвідчених користувачів, шляхом розвінчання міфів і знайомства з простими прийомами методів нанесення макіяжу.

David Jourquin

Бренд David Jourquin офіційно представлений компанією Жан niche concept в Україні.

Якщо зазвичай люди потребують повітря, води, їжі, сну, то Давид Журк відчуває життєву необхідність ароматизувати свій світ, таким чином роблячи його своїм, рідним світом, в якому він черпає натхнення і творить.

За формулою власної ольфакторної біографії аромати відродилися з п’янких нот пачулі, особисті переживання передаються луною шкіри і мандарина в листі тютюну, а потім політ на лавандовим полем і чуттєвий мускусний віраж. Елегантні, незвичайні, збалансовані, з легким флером нерозсудливості.

MDCI Parfums

Компанія Жан niche concept офіційно представляє в Україні бренд MDCI Parfums. За лаштунками марки MDCI Parfums стоїть маленька команда на чолі з Клодом Маршалем, повна пристрасті до парфумерії, натхнена ідеєю про те, що парфумерія повинна бути чимось більшим, ніж галузь промисловості і предмет споживання. Вона має бути мистецтвом, джерелом краси і насолоди.

Ренесанс – чудовий період, часи кардинальних змін в історії західно-європейської цивілізації. Відбитки часу – старі будівлі, скульптури, фонтани, сади – стали гідом для натхнення парфумерів, вінцем мистецтва яких стали парфуми MDCI Parfums.

Кришки із порцеляни або пластику виготовлені за ескізами Клода, а шовкові китиці з натуральними перлинами – результат ручної роботи. Над випуском кожного аромату команда працює кілька років і випускає всього тисячу флаконів.

Puredistance

Бренд Puredistance офіційно представлений компанією Жан niche concept в Україні Бренд Puredistance був заснований в 2002 році Яном Еваудом Фосом (Jan Ewoud Vos) в Нідерландах. Його мрією було створити невеликий парфумерний будинок, який пропонував би унікальну вічну красу. І мрія збулася – перший аромат з’явився в 2007 році. Бренд став відомим, завдяки довірі клієнтів і їх високій оцінці. Кращі парфумери працюють з Яном над створенням ароматів Puredistance: Енні Базантіан, Антуан Лі, Рожа Дав, Сесіль Зарокян…

Puredistance пропонує аромати тільки в концентрації pure perfume extrait з високою концентрацією парфумерного масла. Ніяких обмежень для парфумерів, увага до деталей, ручна збірка, кришталеві флакони-колони Swarovski, декоровані сталлю, золотом і натуральною шкірою. Всі аромати випускаються обмеженим накладом, і Ян власноруч підписує кожен з них!

 

Показати Сховати