+38 (067) 322-39-57

ПН-ПТ: 10:00-20:00

меню

1 поверх

Villeroy & Boch

Телефон

+38 097 833 14 70

Телефон

+38 (044) 206 92 20

Villeroy & Boch - світовий лідер у виробництві кераміки вже понад 270 років

Спочатку столовий посуд Villeroy & Boch створювався тільки для представників аристократії. Така традиція зберіглася й досі. Адже ті, хто обирає Villeroy & Boch, мають дуже гарний смак та розуміються на цінності кожного предмету. Це й є ознаками аристократичності, яка визначається не стільки за походженням, скільки за гідним, уважним ставленням до будь-якого елементу оточення, яке для себе обирає людина.

 

Все почалося в 1748 році з маленької керамічної фабрики, яка нині є глобальним світовим центром з виробництва столового посуду.

Бренд Villeroy & Boch сформувався поступово, шляхом злиття двох компаній, одна з яких належала родині Boch, інша – сім’ї Villeroy. Обидві сім’ї виробляли посуд і вирішили об’єднатися в одне підприємство. Але першість все ж належить компанії Boch, заснованої в 1748 році Франсуа Бохом.

Сьогодні бренд Villeroy & Boch нарощує свою популярність. З приватних будинків, готелів, ресторанів вироби компанії виходять навіть на кіно-екрани, адже художники-декоратори використовують їх в популярних фільмах та телешоу: «Картковий будиночок», «Американська історія жахів», «Одинадцять друзів Оушена» і в багатьох інших.

У фірмовому концептуальному бутіку порцеляни офіційного представника Villeroy & Boch в Україні продається столовий посуд, столові прибори, кришталь та аксесуари для дому.

Villeroy & Boch пропонує понад 50 колекцій посуду, які розділені на три напрямки: кантрі, класика і метрополітен.

Класика

Класика безсмертна, вона не старіє, не втрачає актуальності і, мабуть, є прерогативою еліти. Напевно, цим можна пояснити постійний попит на посуд в класичному стилі і ту увагу, яку Villeroy & Boch приділяє цьому напрямку.

Кантрі

Затишок і спокійний ритм життя заміського або сільського будинку, неквапливий побут часто стають просто життєво необхідним елементом. Кантрі-колекції Villeroy & Boch є якщо не основними, то, безумовно, вкрай важливими.

Метрополітен

Молодь є рушійною силою суспільства, яка вимагає всього нового, сучасного і обов’язково оригінального. Причому це, скоріше, не вікові рамки, а особливий стан, спрямованість особистості, що відрізняється кипучою енергією та прагненням до змін.

У пошуках нової функціональності дизайнери створили новий тренд, що поєднує в собі елементи нового мистецтва і практичності.

Sander

“Бути завжди на крок попереду та краще інших!” – девіз компанії Sander GmbH & Co.KG.

Компанія Sander GmbH & Co.KG. пропонує вироби столового та інтер’єрного текстилю для найвишуканішого покупця. Найвища якість, функціональність, оригінальність і винятковість дизайну відрізняють компанію від її конкурентів.

Девіз кожної колекції: «Постійні інновації!». Sander реалізує модну тенденцію багатошарового прикрашання столу та пропонує великий вибір столової білизни: скатертини, серветки, доріжки. Використовуючи жаккард, гобелен, вишивку, цифровий друк, тканини з акриловим покриттям, вуаль, льон, цікаві структури і наймодніші кольори і принти, Sander створює кращі зразки текстилю.

Різні фактури, кольори, форми і стилі – вироби Sander прикрасять стіл під час будь-якої події, надавши сервіровці закінченість і елегантність.

Колекції Sander – це німецька якість матеріалів, ексклюзивні ідеї в оформленні столу та інтер’єру, різноманіття форм і дизайнів.

Показати Сховати