+38 (067) 322-39-57

ПН-ПТ: 10:00-20:00

меню

2 поверх

TM Italia

Телефон

+38 (068) 855-59-77

Телефон

+38 (044) 393-19-54

Електронна пошта

office@dominiohome.com.ua

Веб сайт

https://dominiogroup.com.ua

Кухні з Італії

Монобрендовий салон TM Italia площею 120 квадратних метрів пропонує покупцям захоплюючий досвід знайомства з брендом, його філософією і безмежними можливостями індивідуалізації.

Мультимедійна інсталяція на стіні перед входом вітає відвідувача, представляючи бренд, його високий рівень ремісничого майстерності і уваги до деталей. Вибір деяких з найбільш важливих проектів завершує презентацію, демонструючи здатність TM Italia виконувати дуже складні проекти як наслідок сильною культури дизайну.

Чотири кухонних просторів інтерпретують різноманітність рішень, матеріалів, обробки і кольорів.

Праворуч від входу розташована лінійна кухня D90, нагадує італійську атмосферу завдяки вишуканим матеріалами, незвичайним відтінкам оливкового дерева для дверей і фасадів і мармуру Bianco Carrara для стільниць, спинок і раковин, зібраних за індивідуальним проектом. Вишукана і витончена обробка завершують композицію.

На протилежному боці – рішення з островом і колонами гармонійно з’єднують кухні T45 і D90. Поєднання сірого керамограніту на дверцятах і стільниці острова з «Ноче Каналетто» на дверцятах з колонами і стільниці для закусок створює елегантну і збалансовану атмосферу. Висувні двері і висувна стільниця з нержавіючої сталі спроектовані так, щоб приховати робочі зони у відкритих і багатофункціональних просторах.

Просуваючись до задньої частини приміщення, відвідувач зустрічає Руа, спроектовану Руадельпапаверо композицію з колон з великим центральним островом. Дубові двері базових елементів, які характеризуються асиметричною тривимірної дерев’яною обробкою, поєднуються з висувними дверцятами з бельгійського скла Scannellato колон і стільницею з керамограніта Ardoise, в якій встановлена раковина з того ж матеріалу. Колони обладнані невеликою винною шафою, дубовими винними шафами і підставками для чарок.

Остання представлена кухня, T45, має L-подібну форму, яка дозволяє оптимізувати обсяг пам’яті, доступний без шкоди для функціональності і елегантності. Двері цоколя і навісних шаф покриті лаком з оксидованої міді і контрастують зі стільницею з кварцу Perla і панелями з коричневого дуба. Колони – фактурне коричневе дерево.

Показати Сховати