+38 (067) 322-39-57

ПН-ПТ: 10:00-20:00

меню

2 поверх

TEAKHILL

Телефон

+38 044 561 91 91

Телефон

+38 067 551 46 45

Веб сайт

https://teakhill.com.ua/

TEAKHILL – офіційний представник одного з найвідоміших світових брендів садових вуличних меблів преміум-класу – компанії Gloster.

Компанія TEAKHILL – офіційний представник одного з найвідоміших світових брендів садових вуличних меблів преміум-класу – компанії Gloster, а також в салоні продаються меблі від Aleksander Rose, Dedon, Point, Barlow Tyrie та садові сонцезахисні парасольки Glatz.

Бренди:

Gloster (Велика Британія)

Історія англійської компанії Gloster налічує понад 50 років. Спеціалізація бренду – виготовлення меблів з тику.

Тикові меблі дуже добре підходять для вулиці, адже масив тику збагачений природними оліями, що захищають породу від агресивної середи: холоду, спеки, води, шкідників та ін. Завдяки цьому меблі можуть залишатися під відкритим небом цілий рік.

Також Gloster використовує у виробництві інші матеріали: високоміцний Sling, алюміній з порошковим покриттям, нержавіючу сталь.

 

Alexander Rose Garden Furniture (Велика Британія)

Компанія Alexander Rose Garden Furniture започаткована у 1994 р. З того часу бренд отримав визнання в Англії та Європі за якість та дизайн своїх садових меблів.

Вражаючий діапазон садових меблів Alexander Rose призначений для того, щоб відчути себе у саду як вдома. Можна обрати між традиційними та сучасними садовими меблями.

Всю продукцію розроблено у відповідності до суворих стандартів Англії.

Англійські садові меблі Alexander Rose зручні у використанні у будь-яку пору року, дуже якісна та довговічна.

 

Barlow Tyrie (Велика Британія)

Англійська компанія Barlow Tyrie є крупним світовим виробником садових меблів з тику та інших матеріалів: сталі, алюмінію, фіброволокна.

Тик – деревина із щільною структурою та високим вмістом деревних масел – дуже міцний і вологостійкий.

Меблі Barlow Tyrie стійкі до умов суворих кліматичних зон, зокрема до українського мінливого клімату із перепадами температури, вологості та ін.

Dedon (Німеччина)

Компанію DEDON заснував колишній професійний футболіст Bobby Dekeyser у 1990 р. Розпочавши з – розробки унікального, інноваційного, непідвладного погодним умовам синтетичного волокна, компанія розпочала створювати новий вид плетених меблів, що поєднують сучасні технології з . Але потім  Спочатку Компанія Начав с уникального, инновационного, неподвластного погодным условиям синтетического волокна, компания приступила к созданию нового вида плетеной мебели, сочетающей в себе современные технологии з розкішною майстерністю ручної роботи.

Пошук кращих у світі майстрів плетення вивів DEDON до острова Себу на Філіппінах. Хоча у перші роки компанія стикалася з пробами та помилками у роботі, але унікальність продукту, майстерність плетення та одержимість якістю зробило DEDON лідером.

DEDON вважає, що люди повинні насолоджуватися дорогоцінними моментами життя, коли вони відпочивають на відкритому повітрі. Тому до облаштування вуличного та садового простору та до меблів потрібно підходити з такою ж увагою, як і до дизайну інтер’єрів.

DEDON співробітничає з відомим дизайнерами. Продукція компанії представлена у понад 80 країнах.

Компанія заявляє: «Одержимість – це наше ставлення до якості наших проєктів, матеріалів, майстерності, сервісу, а також якості нашого життя. Що б ми не створювали – це повинно бути найкращим, починаючи з нашого волокна!»

Point (Іспанія)

Фабрика Point працює з 1920 р., і сьогодні представлена у понад 40 країнах.

Стильні плетені меблі чудово впишуться не тільки у заміське житло, але й у затищні ресторанчики та готелі.

Плетіння складається з екологічно чистих, високоміцних матеріалів, що дозволяє повністю насолодитися комфортом на відкритому повітрі. Використання новітніх технологій у виробництві дозволяє меблям компанії Point бути стійкими до будь-яких негативних погодних впливів, отже їх можна використовувати в екстер’єрі цілий рік.

Glatz (Швейцарія)

Glatz виробляє садові та вуличні парасольки різних розмірів, форм та кольорів.

Вся колекція представляє собою моделі, що відрізняються матеріалами виготовлення опори (дерево тик або алюміній) та купола (різноманітна палітра тканин), а також способом кріплення купола до опори (бічна або центральна опора).

Всі парасолі компанії Glatz відповідають австралійським стандартам UPF 50+. «GLATZ» – це міцність, краса і практичність. Всі конструкції дуже прості у використанні, стійкі до впливу атмосферних опадів і не вимагають спеціального догляду.

Показати Сховати