+38 (067) 322-39-57

Пн-нд: 10:00-19:00

меню

2 поверх

Starpool wellness concept

Телефон

+38 063 546 11 76

Телефон

0 800 750 153

Електронна пошта

ok@starpool.com.ua

Веб сайт

http://www.starpool.com.ua/

SPA & wellness обладнання: сауни, парові лазні і терми, душі вражень і крижані каскади, доріжки Кнейпа, соляні лазні і кімнати та ін.

Компанія Starpool працює з 1975 року, завод розташовано в Доломітах, на півночі Італії. Історія Starpool має понад 40 років досвіду та більше 3 000 реалізованих SPA & wellness об’єктів по всьому світу. Історично-культурні та медично-наукові надбання у сфері велнесу, оздоровлення та спорту поєднуються з витонченим італійським дизайном та high-end технологіями. Клієнтами компанії є як приватні особи, так і п’ятизіркові  готелі, фітнес, SPA & wellness центри.

Ідеологією Starpool є баланс протилежностей: спека та холод, традиція та інновація, дизайн і раціональність. Продукти Starpool представляють синтез наукових досліджень і конструкторської розробки, дизайну та найвищої якості ‘Italian hand-made’. Колекції Starpool включають всі елементи сучасного дизайнерського та технологічного SPA & wellness обладнання: сауни, парові лазні і терми, душі вражень і крижані каскади, доріжки Кнейпа, соляні лазні і кімнати, релаксаційні, антигравітаційні та відновлюючі кушетки, а також численні оздоровчі системи і аксесуари до них. Окрім опціонального налаштування кожного продукту, асортимент Starpool пропонує понад 20’000 можливих конфігурацій обладнання відповідно до індивідуальних потреб кожного клієнта. Дизайн і інновації Starpool були відзначені неодноразовими престижними нагородами: “Red Dot Design Awards”, “Italian Pool Award”, “Professional Wellness Innovation Award”.

Інженерне планування та проектування, аналіз техніко-економічної придатності, виробництво та постачання обладнання, навчання, запуск та супроводження  – це лише частина послуг, якими можуть скористатися клієнти Starpool.

Дизайнер Крістіано Міно

Крістіано Міно (Cristiano Mino Design) – промисловий дизайнер (Рим), що з 1992 р. розробляє дизайн в автомобільній галузі, медицині, спорті, спа, упаковці, у сфері зв’язку. Протягом багатьох років Крістиано співробітничає з Technogym, Lamborghini, Fiat, Alfa Romeo, Starpool та ін. Крістіано має велику кількість італійських та міжнародних нагород, включаючи ADI Compasso d’Oro та три нагороди Red Dot Design за розробку продуктів для Starpool.

Показати Сховати