+38 (067) 322-39-57

ПН-ПТ: 10:00-20:00

меню

2 поверх

Sits

Телефон

+38067 321 71 61

Телефон

+38098 668 21 05

Електронна пошта

b26domosfera@gmail.com

Веб сайт

https://sits.eu/

М'які меблі у скандинавському стилі

Завдяки постійному розвитку, вже не один рік фабрика Sits є одним із лідерів європейського ринку м’яких меблів. Фабрика активно використовує новітні технології. Наприклад, у виробництві задіяний справжній робот «Етон» та запроваджена автоматизація практично усіх процесів виробництва.

Меблі Sits максимально відповідють найвищим стандартам і побажанням клієнтів.  Дизайнери Sits постійно оновлюють колекції меблів фабрики, які займають провідне місце в лаконічному скандинавському стилі.

Цінності фабрики – незмінні: Чесність, Повага, Порядність, Якість, Сервіс та Екологічність.

Слоган, який відображає філософію Sits 2016 році: «What you do makes a difference – Тільки те, що Ви робите, має значення».

Насолоджуйтесь меблями Sits!

 

Колекція СОСКТАIL & DESIGN

Колекція, яка здатна створити радісний настрій та атмосферу свята. Це різноманітність дизайну, тканин і колористичних рішень. СОСКТАIL & DESIGN – енергійна і динамічна частина інтер’єру, яка найбільше підходить для зустрічей з друзями. Це унікальні та індивідуальні меблі, варіанти використання якої можуть бути обмежені лише вашою уявою і фантазією.

Ось тільки уявіть собі: ви чекаєте на гостей, на годиннику 19:50, чистота та виваженість інтер’єру в стилі лофт, канапе бездоганно розкладені, в келихах вже готові яскраві коктейлі, ви включаєте музику… Хвилювання підсилюється, ще кілька хвилин і лунає дзвінок у двері. Вечірка починається…

СОСКТAIL & DESIGN – це зручні веселощі і різноманітність дизайну! 

 

Колекція НОМЕ & FAMILY

Колекція, яка втілює в собі чарівну атмосферу сімейного тепла, любові і радості. Ці меблі ідеально підходять для спілкування в сімейному колі, коли зустріч може тривати вічно, час минає непомітно, і ви зосереджені тільки на найбільш важливих для вас речах.

Меблі НОМЕ & FAMILY – продукт, який створить у вашому будинку комфортне місце для зустрічей і безтурботного сімейного спілкування.

Знову уявімо: великий диван, поруч сидить син-підліток з ноутбуком, молодша дитина заснула у вас на колінах, ви з друзями смієтеся і граєте в карти. Входить чоловік і приєднується до вас з новою порцією попкорну…

Нome& FAMILY – світ любові та радості!

 

Колекція ТЕA&ВОOK

Теа&Вооk – меблі, створені для ідеального відпочинку і релаксації в домашніх умовах.  Кожен предмет меблів має індивідуальний дизайн і характеризується максимально можливим комфортом серед всієї продукції фабрики.

Увійшовши в простір комфорту Sits, ви вже ніколи не захочете покинути обраний диван або крісло.

Отже поринемо в світ уяви: ви входите у свій будинок після довгого робочого дня, закриваєте за собою двері, відчуваєте тепло і спокій. Ви знаєте, що настав час тільки для себе.  Вмикаєте улюблену музику, наповнюєте чашку ароматним чаєм і зручно розташовуєтесь в улюбленому місці вашого будинку…

ТЕA&ВОOK – відпочинок у себе вдома!

Coffee tables

Перша колекція столиків від Sits була названа COFFEE невипадково. Предмети створюють таке ж відчуття насолоди, яке люди отримують за чашкою кави. Кава стимулює життєдіяльність, інтригує своїм змістом – сподіваємося, що і колекція столиків COFFEE створить таку ж атмосферу в вашому домі.

Дизайн, функціональність, унікальність і якість – ось що характеризує колекцію COFFEE TABLES.

Запрошуємо поринути в розмаїття матеріалів, кольорів і форм від фабрики Sits!

 

Показати Сховати