+38 (067) 322-39-57

ПН-ПТ: 10:00-20:00

меню

RheineR

1 поверх

RheineR

Телефон

+38(097) 252 88 64

Електронна пошта

rheiner@ukr.net

Чоловічий та жіночий одяг

Салон чоловічого та жіночого одягу RheineR – це територія німецької якості та комфорту.

     Ми активно пропагандуємо естетику мінімалізму, якості та людяності як ресурсів сучасного та майбутнього світу, що відображається в стилях newCLASSIC, smartCASUAL, SPORTchic.

Наша мета – одягати клієнтів у сучасний та зручний одяг класу Premium, Medium+, слідуючи правилу Dress&Go. Всі колекції формуються на основі нових модних тенденцій, а також уподобань наших відвідувачів.

Особливими рисами нашого салону є натуральна якість товарів, які ми пропонуємо, легкість у догляду за ними, відпрацьована професійна посадка лекал, актуальність сезонних колекцій та саме головне – комфортне та професіне обслуговування.

Ми пропонуємо кращі європейські бренди: Eduard DRESSLER, Luisa CERANO, FALKE, HILTL, Fynch-Hatton, ETERNA, JOTT, FFC.

Групи товарів:

  1. Одяг (верхній одяг, костюми, піджаки, брюки, джинси, сорочки, трикотаж; спідниці, сукні, блузи).
  2. Аксесуари (сумки, ремені, краватки, підтяжки, запонки, капелюхи, шарфи).
  3. Взуття.

WILLKOMMEN!

Бренди

EDUARD DRESSLER з 1929 року

МИ ЗАХОПЛЮЄМО ЗНАВЦІВ

Бренд EDUARD DRESSLER (Едуард ДРЕССЛЕР) з безкомпромісною пристрастю поєднує наступні цінності – чоловічу елегантність, ручну досконалість та високу якість роботи. Досвід та розуміння того, що є першокласним, поєднує марку та їх прихильників високого стилю. В бренді почуття витонченості та апломбу нерозривно пов’язано з дружбою, повагою та довірою.

 Маскулиний зовнішній вигляд та витончена елегантність колекцій Едуард ДРЕССЛЕР створені для чоловіків, які бажають, щоб їх гардероб відрізнявся неповторним стилем та ідеальним пошиттям. Через це, починаючи з 2007 року, марка працює з послами бренда, котрі розділяють цю філософію способу життя. Це більше, ніж просто партнерство – ми насолоджуємося довірою і дружбою з актором Хансом-Вернером Мейером та музикантом Тіллем Бреннером.

Амбасадор бренда – Тілль Бреннер – музикант, композитор, продюсер, фотограф, людина багатьох талантів та чуттєвий цінитель всього естетичного та прекрасного. Він полюбляє видатну майстерність та високоякісні тканини, які гарантують неймовірний комфорт, тим самим надаючи йому безперешкодну свободу займатися своєю пристрастю – музикою.

 

Luisa CERANO з 1998 року

Luisa CERANO (Луїза ЧЕРАНО) захоплює впевнених у собі жінок, які мають індивідуальний стиль. В основі марки ні з чим не зрівняний жіночний та невимушений силует. Його інноваційна та відповідна сьогоденню інтерпретація є фірмовим знаком. Прихильниці бренду можуть ознайомитися з асортиментом торгової марки по всій планеті. Інноваційне втілення переваг Луїза ЧЕРАНО є стратегічною ціллю компанії і відповідає намірам бренду.

Луїза ЧЕРАНО – це бренд для жінок, які віднайшли свій власний стиль. Міжнародний, урбаністичний, фемінний. Мода для жінок, які витримують свою «жінку» в повсякденному житті. Впевнену. На всіх рівнях. На роботі, вдома, серед друзів.

Для цих жінок мода – це відображення їх особистості, а не самоціль. Вони надають великого значення власному стилю, а не модним тенденціям. Вони відкриті. Відкриті, коли справа йде про культуру, мистецтва та спорту. Вони йдуть своїм шляхом зі впевненістю. Вони обирають бренд Луїза ЧЕРАНО тому, що ця мода відображає їх індивідуальне сприйняття жіночності, спортивності та актуальності.

Кожна колекція марки відображає всі ці цінності. Олександрі Ленц, шеф-дизайнерці, а також її команді вдається створювати магію великою моди для жінок.

 

FALKE з 1895 року

МИ ЗАЛИШАЄМОСЯ ВІРНИМИ СВОЇМ СЛОВАМ.

Дивлячись на дизайн, відчувається, що це неможливо пояснити за допомогою простих слів, як неможливо віднести до простих ліній або кольорів. Дизайн від FALKE (ФАЛЬКЕ) – це бачення, котре трансформується в справжні об’єкти, вироби мистецтва, елементи гардеробу без звичних рамок.

Це той досвід, котрий потрібно відчути на собі. Наше прагнення до функціональності та наша любов до мінімалістичної елегантності та продуманим деталям визначають дії креативного офісу ФАЛЬКЕ. Ця філософія плине до основополагаючих ідей BAUHAUSE, які визначають неперевершену простоту якісного дизайну – ідеального балансу та поєднання форми і функціональності.

Фірмовий стиль ФАЛЬКЕ та його 120-річна історія поєднуються в чоловічих та жіночих колекціях,оскільки вони уособлюють наше нескінченне прагнення до інновацій та функціональності з урахуванням спадщини багатого досвіду в області трикотажних ноу-хау та в створенні  довговічного і позачасового аутлуку.

Створюючи широкий асортимент одягу, котрий одночасно підходить любителям спортивного стилю та цінителям елегантного крою та високоякісних тканин, бренд пропонує сучасному клієнту саме необхідне, щоб насолоджуватися різноманітністю повсякденного життя з ранку до вечора, одягненим з голови до ніг в ФАЛЬКЕ.

Показати Сховати