+38 (067) 322-39-57

ПН-ПТ: 10:00-20:00

меню

2 поверх

PLAY & STUDY

Телефон

+38 (068) 074 39 33

Електронна пошта

viktoria_playandstudy@ukr.net

Дитячі парти, стільці для навчання, офісні стільці, освітлення, ін. елементи інтер’єру для дитячої кімнати

Магазин PLAY&STUDY предлагает лучший выбор в Украине детских парт, офисных стульев, света и других элементов мебели для детской комнаты немецких производителей: Kettler, Paidi, Haba, а также линейку офисных профессиональных стульев для взрослых немецкой фабрики Topstar.

Все предметы мебели рассчитаны на 10 лет использования и способны «расти» вместе с ребенком. PLAY&STUDY доставляет и собирает мебель.

Бренди

Topstar

Успіх компанії Topstar сягає 1949 року, і пов’язаний з Моріцем Вагнером, батьком засновника Topstar і дідом нинішнього керівника компанії. До дерев’яних стільців, що вже вироблялися, додалися офісні. А пізніше, коли винайшли принцип конусного вставного з’єднання для пневмопружин, був закладений фундамент для майбутнього асортименту.

У 1976 році Майкл Вагнер працює над своїми першими офісними стільцями на фабриці свого батька. А в червні 1976 разом з дружиною Крістін створює компанію TOPSTAR GmbH.

У той час ніхто не мав жодного уявлення, яке нестримне зростання відбудеться в найближчі 20 років. Разом зі своїм менеджером Францем Гейлом і трьома синами вони перетворили компанію в одного з найбільших інноваційних виробників меблів для сидіння в галузі. Понад 450 співробітників та ентузіастів розробляють і виробляють понад мільйон стільців на рік на заводі в Лангеннойфнахе.

В день виробляється до 10000 стільців – це приблизно сім стільців на хвилину. Тому Topstar GmbH входить до трійки найбільших виробників офісних стільців в Німеччині. І в десятку найбільших світових виробників. Щорічно своїх власників знаходять 2,5 мільйона офісних стільців Topstar, крісел для керівника Topstar, дитячих стільців Topstar і інших стільців, в тому числі і для домашнього використання.

Секрет успіху: Topstar не винайшли сидіння заново, але зробили їх набагато краще! Після 40 років досліджень був розроблений патент, який дозволяє людям рухатися сидячи (система SITTNESS), і тепер він мільйони раз використовується в офісних кріслах.

У чому основна мета компанії Topstar? Це створення стільців і крісел, що поєднують привабливий дизайн, передові технології, використання принципів ергономіки та турботи про екологію для створення комфорту на робочому місці.

В магазині PLAY&STUDY представлені кращі моделі від компанії Topstar як для дітей, так і для дорослих.

 

PAIDI

У 1935 році були зроблені перші дитячі ліжечка PAIDI (Гафенлор, Німеччина). Вони моментально завоювали популярність, назавжди змінивши вигляд дитячих у Німеччині, а потім і по всьому світу. Це був перший приклад серійного виробництва ліжок спеціально для малюків. Гафенлорська меблева фабрика швидко стала впізнаваною і увійшла до списку «великих» марок. На сьогодні меблі PAIDI є зразком розумного поєднання можливостей комбінування і зміни внаслідок зростаючих потреб дитини.

У фабрики є сучасний лісопереробний завод площею близько 60.000 кв.м в одному з містечок неподалік від Майна, меблева фабрика в польському місті Кобуцава.

Впізнаваність марки, популярність, багатий асортимент і багаторічні традиції дозволили PAIDI зайняти лідируючі позиції на ринку дитячих меблів.

У центрі філософії компанії – щастя і потреби дитини. Назва фірми «Paidi» запозичено з грецької і означає «дитині». Компанія розширила і доповнила це поняття: її кредо – «щасливій дитині». «Наші меблі повинні супроводжувати все дитинство», – розповідає директор фабрики Удо Грьоне, батько трьох дітей. Асортимент фабрики розроблений так, щоб батьки дитини, що росте, могли доповнювати дитячу кімнату необхідними предметами або трансформувати вже придбані предмети (наприклад, другий поверх ліжка). Рішення купити меблі Paidi для дитячої – це вигідне вкладання та збереження коштів. Меблі підійдуть і дошкільнику, і абітурієнту.

Позиція фабрики залишається незмінною – постійне вдосконалення продукції, невпинний контроль якості і дотримання традицій.

Haba

Haba – німецька компанія, яка вже понад 70 років виробляє високоякісні дитячі іграшки, настільні ігри та предмети дитячого інтер’єру.

 

Показати Сховати