+38 (067) 322-39-57

ПН-ПТ: 10:00-20:00

меню

1 поверх

Palazzo d`Oro

Телефон

+38067 558 46 56

Телефон

+38098 195 21 71

Електронна пошта

info@palazzo-di-oro.com

Palazzo d`Oro - студія інтер'єрного дизайну

Palazzo d’Oro – студія інтер’єрних рішень, що створює ексклюзивний та функціональний дизайн. За майже 20 років активної діяльності і постійного розвитку ми успішно реалізували сотні комплексних дизайн-проєктів та здобули надійну репутацію серед замовників, партнерів і конкурентів.

Ключовий напрямок діяльності Palazzo d’Oro – розробка проєкту на всіх етапах до повної комплектації під ключ. Студія працює з європейськими брендами Італії, Данії, Португалії, Іспанії. Нашим замовникам ми пропонуємо широкий вибір високоякісних та функціональних виробів:

  • корпусні, гардеробні, кухонні меблі;
  • м’які меблі;
  • комбіноване та декоративне освітлення;
  • посуд;
  • текстиль;
  • шпалери;
  • ексклюзивні килими на замовлення.

Palazzo d’Oro працює в Україні та за її межами і пишаємося багаторічною співпрацею з іноземними партнерами, заснованою на довірі та гарантіях якості.

Наші бренди:

MUUBS (скандинавський стиль – меблі, декор, посуд , текстиль)

DAN FORM (скандинавські меблі)

HORM Italia (меблі, світло)

SEletti (посуд, меблі,декор, світло)

Ethnicraft (меблі, декор)

Moroso (меблі)

Christian Lacroix (шпалери, текстиль, аксесуари)

Bomma (декоративне світло)

Colombini Casa (меблі, корпусні меблі)

Loominology (килими)

Alfombras Pena ( килими)

Loomiosa (декоративне світло)

MOGG (меблі, світло, декор)

YO2 (килими, шпалери)

Vetreria Artistica Rosa (декоративне світло)

Vetrart (декоративне світло)

Vesoi (декоративне світло)

Overgaard & Dyrman (меблі)

Prostoria (меблі)

Glamora (шпалери)

Ralph Lauren (шпалери, текстиль)

Jiso (технічне світло)

Aromas (декоративне світло)

Salda (меблі)

Nature Design (меблі, світло)

Paoletti (меблі)

Bazardo (вуличні меблі)

Boca do Lobo ( меблі)

Alessandro Bini (текстиль)

Agena (текстиль)

Filippo Uecher (текстиль)

Maria Flora (текстиль)

Erre erre (текстиль)

Evo (текстиль)

Інформація про основні бренди:

AGENA

Одна з найбільш самобутніх італійських компаній, яка з 1966 року спеціалізується на виробництві високоякісних шпалер, гобеленів, інтер’єрних тканин і килимів. Сильний підприємницький дух, далекоглядність і дивовижна здатність зрозуміти тенденції та зміни потреб ринку і вподобань споживачів є відмінними рисами італійської фабрики

Alessandro Bini – Tessuti d’Italia

Компанія була заснована в самому серці Італії, на пагорбах К’янті, що надихнуло на створення тканин, розділених на натуральні колекції (льон і бавовна), класичні, елегантні оксамитові і сучасні. Цей текстиль створений у поєднанні традицій та інновацій: майстри черпають натхнення з фактури натуральної пряжі, з навкоришньої природи.

DAN-FORM

Компанія DAN-FORM Denmark заснована у 1992 році. Розробляє і виробляє високоякісні меблі, в тому числі обідні, офісні, барні стільці, крісла і столи. На продукцію Dan-Form надається гарантія 2роки.

Компанія DAN-FORM співпрацює з талановитими предметними дизайнерами

BJARKE NIELSEN

Одним з найпопулярніших предметів, розроблених Bjarke Nielsen у 2004 р, є стілець DOLPHIN. Над його дизайном Bjarke Nielsen співпрацював із засновником DAN-FORM Йоргеном Менсеном.

«У кріслі DOLPHIN є щось особливе. Органічна форма дає відчуття життя та руху – можливо навіть благість. Безумовно він дуже привабливий”.

Bjarke Nielsen жив у Франції, Великій Британії, а наразі живе е в Китаї і має дизайнерську компанію під назвою Boganik.

 

EBBE GEHL

Спочатку Ebbe Gehl навчався на столяра в копенгагенській мануфактурі Rud Rasmussen’s Snedkerier. Потім продовжив вивчати меблеву архітектуру в Копенгагенській школі декоративних мистецтв (Данська королівська академія вишуканих мистецтв). В 1970 р. став співзасновником дизайнерської компанії Nissen & Gehl.

Сьогодні Ebbe розробляє меблі для компаній Європи, Таїланду, Китаю.

Однією з найкращих моделей Ebbe є шезлонг SAGA. Особливо чудово виглядають моделі, виконані у вінтажній штучній шкірі чорного кольору.

 

Joergen Mensen

Засновник та СЕО DAN-FORM – Йорген Менсен – також є одним з провідних дизайнерів бренду.

Йорген розробив більше 1000 стільців для DAN-FORM як за власними ідеями, так і у співпраці з іншими дизайнерами. Першими предметами, що стали вже класикою бренду, були крісла з гнутого дерева JACKPOT та DOLPHIN.

 

MARIANNE BJARLØV 

Датська дизайнерка Маріанн Бярлоєв вже багато років розробляє меблі для DAN-FORM. Її стиль можна визначити як сучасний з грайливими відінками, завдяки чому меблі Маріанн завжди привертають до себе увагу в інтер’єрі. Наприклад, крісло із спинкою, схожою на крила метелика, що «обіймають» того, хто в ньому сидить.

 

MORTEN GEORGSEN

Дизайн датського дизайнера Мортена Георгсена відрізняється вишуканою простотою та цікавими можливостями меблів.

Мортен заснував власну дизайнерську компанію ByGeorgsen у 1992 році, в тому ж році, коли з’явилася DAN-FORM. Гасло ByGeorgsen – “ніяких дурниць”, і ця філософія втілюється в його задумах.

 

SAYS WHO

SAYS WHO – це дует талановитих дизайнерів, які проектують меблі, що об’єднують традиції скандинавського дизайну та найгорячіші тренди. В концепції їх продукції завжди є питання та виклики очікуванням споживачів. І відповідь – це сучасна інтерпретація того, що вже стало класикою, але ще комфортніша, ще більш екологічна та ергономічна.

 

Показати Сховати