+38 (067) 322-39-57

Пн-нд: 10:00-19:00. 1, 2 та 7 січня - ВИХІДНІ

меню

Nolte Küchen

2 поверх

Nolte Küchen

Веб сайт

http://nolte.kiev.ua/

Nolte Küchen - кухні з Німеччини.

Nolte в ТЦ Домосфера є офіційним дилером німецької фабрики Nolte Küchen в Україні.

У шоурумі представлені актуальні та популярні моделі бренду. Кожна кухня поєднує в собі найкращі німецькі традиції, сучасні технології та високоякісні матеріали. Nolte Küchen – це зразок якості, надійності і гарного смаку.

У 2015 2017 і 2019 роках фабрика Nolte Küchen отримувала знак якості Німецького Інституту якості обслуговування (DISQ). Опитування про улюблений німецький кухонний бренд проводиться кожні два роки для німецького новинного каналу n-tv серед власників фірмових кухонь. І Nolte Küchen незмінно лідирує в таких номінаціях, як «якість», «інновації», «відмінне співвідношення ціни та якості», «дизайн», «імідж».

У салоні продаються як класичні, так і сучасні моделі кухонних меблів Nolte. Колекції постійно поповнюються новинками безпосередньо від виробника. Кухні комплектуються за індивідуальними замовленнями: розташування кухонних елементів планується відповідно до побажань замовника.

Гарантія на кухонні меблі Нольте становить 5 років.

Nolte – справжній німецький дизайн, у якого є свої особливості, і який може проявити себе в будь-якому стилі. Фасади з преміум сегменту за ціною стандартної кухні економлять до 20% корисної площі.

Якщо ви любите строгий порядок на кухні, то ці меблі вам підходять. Кухонні меблі без ручок прості і зручні у догляді. Традиційно меблі виготовляються з екологічно чистих матеріалів, що стало не просто символом якості, а й естетичним принципом їх дизайну. Продукція має європейські сертифікати відповідності еко-стандартам.

Показати Сховати