+38 (067) 322-39-57

Пн-нд: 10:00-19:00. 1, 2 та 7 січня - ВИХІДНІ

меню

1 поверх

Miele

Телефон

+38044 393-19-55

Телефон

+38067 447-76-25

Електронна пошта

miele-domosfera@ukr.net

Веб сайт

https://www.miele.ua

Побутова техніка вищої якості

Вже більше ста років марка Miele є символом високоякісної побутової техніки. У багатьох країнах Miele є найбажанішим брендом у своїй галузі. На власному внутрішньому ринку в Німеччині компанія Miele була визнана «кращим брендом в історії» у всіх категоріях продукції.

З 2010 року преміальна німецька техніка та сервіс Miele стали доступними відвідувачам ТЦ Домосфера. Тих, хто робить вибір на користь цього бренду, можна дуже легко охарактеризувати: у клієнтів Miele існують високі вимоги до продуктивності і екологічності своєї побутової техніки, вони свідомо обирають якість і мають добрий смак.

Дотримуючись філософії Miele (ставати «Все краще та краще») наша компанія прагне не тільки розширювати спектр представлених продуктів, але й удосконалювати рівень обслуговування наших клієнтів.

Це означає, що ми будемо робити все можливе, щоб бути «завжди краще», ніж наші конкуренти, і «завжди краще», ніж ми є зараз. Для наших клієнтів це означає душевний спокій внаслідок розуміння, що вибір Miele – це хороше рішення, і, можливо, рішення на все життя!

Показати Сховати