+38 (067) 322-39-57

ПН-ПТ: 10:00-20:00

меню

3 поверх

MANEZH

Телефон

+38067 474 47 99

Телефон

+38050 313 41 08

Електронна пошта

CONTACT@MANEZH.UA

Веб сайт

http://www.manezh.ua/

MANEZH – український розробник, виробник та лідер ринку рішень для захисту від сонця, вітру та комах на терасах та відкритих майданчиках

Українська

Компанія MANEZH – український розробник, виробник та лідер ринку рішень для захисту від сонця, вітру та комах на терасах готелів, кафе, барів, ресторанів, приватних будинків, фасадів будівель та відкритих майданчиків.

MANEZH пропонує:

  • Індивідуальні рішення для терас та відкритих майданчиків: перголи із власної лінійки M-OCEAN; типові терасові системи з лінійки LITE, тентові системи Gloria, маркізи.
  • Закриття фасадів, терас, віконних та дверних прорізів: зовнішні ролети Spectra ZIP, фасадні жалюзі та системи SunShield для поверхонь з нестандартною конфігурацією, системи для зимових садів Screen Spectra SKY.
  • Внутрішній захист від сонця: жалюзі, ролети, штори.

MANEZH – це команда сервісу. Ми реалізуємо проєкти від ідеї до постгарантійного обслуговування в режимі 24/7.

Ми розробляємо технічні рішення для проєктів будь-якої складності.

Якість та надійність продуктів MANEZH підтверджено сертифікатом СЕ – «європейська відповідність» та сертифікатом якості ISO 9001-2015.

Компанія реалізувала понад 3000 крупних проєктів в Україні та за кордоном. Серед наших клієнтів: Bukovel, Radisson, Zoloche, Premier Palace, Mr. Zuma, Veranda, Citronelle, Ciclum, Unit city, Mc Paw, GlobalLogik, Tsarsky, 5 елемент, КВЦ Парковий, KAN, Socar, Інтерпайп, Нібулон, ПриватБанк та багато інших.

MANEZH працює у трендах екологічності, енергоефективності, впроваджує філософію «бірюзової організації» та пишається маркуванням «Зроблено в Україні». Ми впевнені, що сукупність таких характеристик є найважливішим у сучасній архітектурі та дизайні, та визначає розвиток цих галузей на довгі роки вперед.

Продукти MANEZH

Лінійка пергол M-OCEAN

Перголи – найкраще рішення для створення індивідуальних просторів та захисту від сонця, вітру та опадів на терасах ресторанів, готелів, приватних будинків та відкритих майданчиків

Компанія MANEZH розробила власну лінійку пергол M-OCEAN, яка містить:

MOCEAN з автоматично зсувним PVC-дахом, що дозволяє легко регулювати рівень затемнення тераси в залежності від погоди

MOCEAN JUMBO – посилена версія перголи M‑OCEAN для створення великих терас з покрівлею до 9,5 м

MOCEAN WOOD – з естетичними дерев’яними елементами із високоякісної деревини хвойних порід

MOCEAN LINE – біокліматична пергола з автоматичними алюмінієвими ламелями, що створює оптимальне поєднання світу та тіні під перголою та забезпечує природню вентиляцію

MOCEAN ATRIUM з прямолінійною стильною архітектурою, вид якою став можливим завдяки прихованому в конструкції куту нахилу покрівлі

Вироби на 85% складаються з українських комплектуючих та мають сертифікат РЄ «європейська відповідність»

Всі терасові системи з колекції M-OCEAN розраховані на високі вітрові навантаження, мають вбудовану систему відводу дощової води, яка може вмонтовуватися у загальну систему водостоку. Фронтальні та бокові отвори можна закрити вітростійких ролет або скління, і це повністю захистить терасу від вітру, пилу, дощу, комах. Подібна тераса чудово функціонуватиме і в холодну пору року.

 

ЛІНІЙКА ПЕРГОЛ LITE

Полегшена лінійка пергол LITE стандартних розмірів для створення індивідуальних просторів та захисту від сонця, вітру та дощу на терасах ресторанів, готелів, приватних будинків та відкритих майданчиків.

У серії 3 види пергол на тримальних конструкціях із алюмінію та нержавіючої сталі

SOTA – навскісна пергола із стаціонарною натяжною покрівлею для створення терас різних розмірів за допомогою поєднання окремих модулів

SIGMA – терасова система із зсувною покрівлею, що виконана з провисаннями. Адаптується під тераси різних конфігурацій та оптимально зонує простір

SWEET – елегантна та мобільна пергола із стаціонарною покрівлею із тканини, що виконана з легкими провисаннями для створення затінених просторів на відкритому повітрі з можливістю зачинити бокові отвори

 

SCREEN SPECTRA ZIP застосовується для закриття віконних та дверних отворів будинків, а також бокових та фронтальних отворів терас. Ця зовнішня ролета з тканини дозволяє відсікти до 95% сонячної енергії

ZIP-направляюча працює за принципом застібки-блискавки та фіксує полотно так, що виріб витримує вітрові навантаження до 9 балів за шкалою Бофорта, що рівноварто штормовому вітру

SCREEN SPECTRA SKY – ця зовнішня вітростійка система з примусовою натяжкою тканини призначена для захисту від зайвої інсоляції зимових садів, оранжерей, балконів та інших засклених майданчиків у горизонтальній та похилій площині. Система відрізняється високими термоізоляційними якостями, знижуючи температуру на 7°. Завдяки модулям можна закрити великі площі скління.

В системах Screen Spectra використовується тканина Soltis, яка має особливу структуру. Вона дозволяє зберегти огляд, забезпечує природну мікровентиляцію та проникнення розсіяного світла у простір. Цей матеріал не вигорає, не промокає, може використовуватися як москітна сітка

 

ФАСАДНІ ЖАЛЮЗІ – зовнішня сонцезахисна система із алюмінієвими підйомно-поворотними ламелями з високими термоізоляційними якостями: відсікають до 97% сонячної енергії. Літом температура понижується на 5—7 °С. А в холодний сезон фасадні жалюзі затримують тепло всередині приміщення, що значно зменшує тепловтрату через вікна.

СИСТЕМА SUNSHIELD (сонячний щит) призначена для захисту від сонця вікон з нестандартною конфігурацією (трапеції, трикутники, арки), де б вони не були розміщені. На відміну від фасадних жалюзі, ці системи предназначена для защиты от солнца окон с нестандартной конфигурацией (трапеции, треугольник, арка), вне зависимости от плоскости их расположения. В отличии от фасадных жалюзи, эти системы жорстко закріплені на фасаді і лише ламелі можуть повертатися.

Зовнішні системи захисту від сонця легко інтегруються в систему «розумного будинку», їх можна облаштувати автоматикою, що реагує на погоду, режим освітлення, вітер, опади, а також керувати із смартфона та пульта.

Ці системи регулюють баланс температури і вологості в приміщенні, захищають засклені поверхні від нагрівання і запобігають виникненню парникового ефекту в кімнаті, а також регулюють рівень освітлення. Це дозволяє скорочувати споживання електроенергії на кондиціонування та освітлення.

Вони також є невід’ємною частиною архітектури будівлі. Стильний і лаконічний дизайн зробить їх акцентним, домінуючим елементом фасаду.

МАРКІЗИ – легкі зовнішні навіси з тканини для затінення вітрин, вікон, дверних отворів, балконів, а також терас і патіо. Крім прямої функції – захисту від сонця і незначних опадів – маркізи прикрашають фасади будівель і служать ефективним зовнішнім рекламним носієм.

Зустрічаються різні типи маркіз: ковшеві, ліктьові, балконні, бічні, на ручному або автоматичному управлінні. Всі види маркіз практичні у використанні, відрізняються надійністю і легкістю в управлінні.

Тентова тканина для маркіз відсікає сонячні промені та ультрафіолетове випромінювання, значно знижуючи температуру повітря під навісом. Спеціальне просочення матеріалу тенту захищає його він протікання під час легких опадів, від вигорання на сонці та інших кліматичних впливів. Положення тенту регулюється, за рахунок чого можна контролювати рівень затінення простору.

Маркізи мають широку кольорову гаму, що дозволяє архітекторам і дизайнерам не обмежувати свою фантазію при роботі над проектом.

ПАРУС GLORIA – стаціонарна зовнішня тентова система, що використовується для захисту від сонця відкритих майданчиків кафе, ресторанів, готелів, приватних будинків і басейнів.

Функціональна і міцна конструкція дозволяє закрити площу до 30 м2. Розбірна система натяжки дозволяє легко та швидко виконати монтаж / демонтаж тенту.

Доступне як ручне, так і автоматичне керуванням положенням тентового навісу.

Тентові системи і маркізи відсікають до 90% ультрафіолетового випромінювання, а також значно знижують температуру повітря під ними в спекотний літній день.

ПАРАСОЛІ

SOLA – терасова парасолька виробництва MANEZH. Всі елементи конструкції виконані з алюмінію і нержавіючої сталі. Деталі парасольки розбірні, що забезпечує легкий і швидкий ремонт. Бічна стійка парасольки дозволяє розмістити від 1 до 4-х куполів і оптимально розташувати столи та стільці на терасі. Вітростійкість парасольки – 6 балів за шкалою Бофорта (сильний вітер).

PROSTOR – терасові парасолі з бельгійськими комплектуючими і монтажем MANEZH. Всі елементи конструкції виконані з алюмінію. Форма купола кругла і квадратна з центральною, бічною або мульти стійкою. Спиці та тент парасольки легко змінюються. Витримує пориви вітру до 60 км/година.

 

Компанія MANEZH активно співробітничає з найвідомішими українськими архітекторами-дизайнерами

Віктор Кудін, керівник архітектурно-дизайнерського бюро KUDIN architects

Професійно працює в галузі архітектури, станкового живопису, графіки та фотографії. Учасник колективних виставок та конкурсів у більше ніж 30 країнах, має понад 40 міжнародних нагород

Проєкти: Львівський міський архів, Банк-готель «Львів», Сихівський спортивний палац, готель «Глібівка», готель «Яблуниця», Інтерпайп Сталь та ін.

Володимир Непийвода, засновник дизайн-студії YOD-design, дизайнер громадських просторів, переможець міжнародних конкурсів з дизайну ресторанів

Проєкти: Relax Park Verholy, Spicy NoSpicy  Asian kitchen & bar, NĂM Modern Vietnamese Cuisine, Риба-Пила фішбар, Holy Chick ресторан, ресторан Avenida Alemania, Punta Cana, Домініканська республіка та ін.

Олександр та Володимир Юдіни, архітектори, дизайнери та співзасновники студії YUDIN Design

Проєкти: паб Reberbar, Bergamot сімейний ресторан, гастро-бар Канапка, One Love еспресо-бар, пельменна Пілотка, ресторан Bull Butchet and Wine та ін.

Жанна Кисельова, співзасновниця та СЕО JK Lab Studio, членкиня Спілки дизайнерів України, керівниця ради з дизайну Одеси

Проєкти: готель М1, рамен-бар NoodleMan, Moloko bar, Azuma ресторан, кафе Utopia, Грецький парк в Одесі та ін.

Ольга Клейтман, харківська архітекторка та дизайнерка, співзасновниця та керівниця SMB  Studio.

Проєкти: парк Саржин Яр, Рибний павільйон у Саржиному Яру, територія навколо ТОЦ “Діамантове місто”, проєкт міжнародного терміналу Харківського аеропорту та ін.

Євген Васильєв, співзасновник майстерні Vasyliev & Kuzmenko Architects, викладач Придніпровської державної академії будівництва та архітектури

Проєкти: 188 by Safari ресторан, Gastro pub Naked chief, retail complex Orange, hotel Novoselitsa

 

Додаткові товари

Вуличні горщики Domani

З моменту заснування 27 років тому компанія встановила міжнародний стандарт для високоякісної кераміки та створила одні з найкращих зовнішніх прикрас, зроблених у Європі. Пошук нових вимірів як за кольором, так і за технікою – є пріоритетом ТМ. Майстри компанії використовують кращі традиційні методи обпіку кераміки та розробляють нові процедури для ефективного скління. Застосовуються різні техніки: ракУ 16-го ст., сучасне цинкування.

Decastelli – італійська компанія – продавець металевих меблів та аксесуарів для дому. Майстри компанії використовують старовинні техніки обробки металу, а також відкривають нові підходи та інструменти.

Обігрівачі Phormalab (Італія)інфрачервона лампа Hotdoor – це високоякісне знаряддя для зовнішнього та внутрішнього обігріву, яке може використовуватися там, де традиційне опалення неможливо встановити – на терасах, в альтанках, на відкритих майданчиках.

Extremis – бельгійська компанія – виробник універсальних меблів для вулиці та приміщень. Для виготовлення продукції компанія використовує матеріали, що можуть у подальшому перероблюватися, а також все перероблену сировину.

Baptized by Nature – це дизайнерські еко-меблі з Франції. Дизайнерка та засновниця лінійки продуктів, Catherine Op de Beeck, використовує в своїх роботах справжнісінькі корчі старих дерев. Також предмети доповнюються елементами з нержавіючої сталі, бетону, завдяки чому меблі чудово гармоніюють з сучасними інтер’єрами, додаючи їм унікальних цікавинок.

Matiere Grise – спеціалізується на виробництві елегантних, витончених металевих меблів. Фабрика знаходиться біля Ліону (Франція), співпрацює з відомими та молодими дизайнерами: студіями Beaverhausen (Бельгія) та Quaglio Simonelli, Victoria Wilmotte, Constance Guisset, Hugues Weill, Tamim Daoudi, Julie Gaillard, Rémi Casado.

 

 

Показати Сховати