+38 (067) 322-39-57

ПН-ПТ: 10:00-20:00

меню

2 поверх

КОНЦЕПТ ТИ)

Телефон

+38 (095) 090-95-95

Телефон

+38 (067) 231 91 49

Електронна пошта

info@conceptyou.com.ua

Веб сайт

https://conceptyou.com.ua/

Меблі та техніка преміум класу від кращих світових виробників: Leicht, Nobilia, Eggersmann, Gaggenau, Siemens, Kristalia

КОНЦЕПТ ТИ) – це унікальний дизайн і бездоганна якість. Ми почали свій шлях в 1993 і вдосконалюємось з кожним роком. В наших салонах представлені меблі та техніка преміум класу від кращих світових виробників.

Чому ми кращі у своїй справі?

  • У нас нема “проєктів-шаблонів” – тільки індивідуальний підхід до кожного інтер’єру.
  • Висока культура сервісу – супровід від обговорення концепції проєкту до встановлення меблів. А також гарантійне та постгарантійне обслуговування кухонних меблів та побутової техніки.
  • Гарантія якості – ми співпрацюємо зі світовими лідерами меблевої індустрії та побутової техніки.

Наші партнери:

Eggersmann – кухні, що базуються на архітектурних традиціях стилю Bauhaus: кубічні форми, рівні поверхні, відкрите планування, природні кольори та шляхетні матеріали: сталь, натуральний камінь, мідь та екзотичні породи деревини.

Gaggenau – візуальний мінімалізм, максимальна ефективність. Кухня, оснащена технікою Gaggenau завжди стильна і максимально функціональна. Це преміальна техніка для гурманів, для тих, хто цінує професійний підхід до приготування страв на рівні ресторанів Мішлен.

Kristalia – інновації, функціональність, досвід італійської ремісничої справи. Креативний і гармонійний дизайн крісел та стільців, що прекрасно поєднується з будь-яким стилем інтер’єру.

Leicht – це справжня якість та надійність. Кращі традиції в кухонному інтер’єрі, перевірені роками. Ясне архітектурне бачення та поєднання простору кухонної зони з архітектурою самого будинку роблять бренд успішним і популярним на світовому ринку. Leicht – це німецькі кухні преміального класу, що не потребують перфомансу.

Nobilia – бездоганна якість на кожному етапі виготовлення кухонь. Кожна третя кухня в Німеччині – це кухня Nobilia. Великий вибір матеріалів, кольорів та функціонального наповнення допоможуть створити унікальний кухонний простір.

Siemens – піонер в інноваціях. Новітні технології Siemens перетворюють повсякденну рутину на революцію. Техніка не просто доповнює дизайн, а зливається з ним в єдину симфонію.

Показати Сховати