+38 (067) 322-39-57

Пн-нд: 10:00-19:00

меню

1 поверх

KING KOIL

Телефон

+38 044 393 19 60

Телефон

+38 050 164 72 83

Веб сайт

http://www.kingkoil.ua/

Салон «KING KOIL» є офіційним та ексклюзивним партнером американської компанії з виробництва матраців «KING KOIL» в Україні

Салон «KING KOIL» є офіційним та  ексклюзивним партнером американської компанії з виробництва матраців «KING KOIL» в Україні.

У салоні «KING KOIL» представлена продукція для сну, а саме: матраци: «King Koil», подушки та ковдри: «Sanders»  та «Sleep Professor».

Бренди:

King Koil

«King Koil» – американська легендарна марка матраців створена у 1898 році.

«King Koil» – це екологічно чисті матраци, які зібрані та зшиті вручну без використання клею.

Американська асоціація ортопедів та мануальних терапевтів «Foundation for Chiropractic Research» визнала матраци та підстави «King Koil» кращою ортопедичною  спальною системою з продаваних у світі. Унікальні пружинні системи розроблені з урахуванням індивідуальних особливостей організму людини. Поєднання багатофункціональних пружин робить матраци «King Koil» надзвичайно чуйними до найменшого руху тіла і в той же час здатними витримувати екстремальні навантаження.

Комфорт матраців «King Koil» поєднується з турботою про Ваше здоров’я: унікальна дво- та трирівнева системи підтримки, запатентовані пружини та інноваційні матеріали-наповнювачі забезпечать ідеальну підтримку хребту, дозволяють крові вільно циркулювати, не затискаючи судини, яке б положення під час сну людина не вибрала та перетворять сон на справді здоровий та відновлювальний  відпочинок.

Матраци «King Koil» – це високі, об’ємні, односторонні матраци. Система «Turn Free» (свобода від перевертання) – гарантія того, що при експлуатації матраца виключно з одного боку, він не зімнеться і не деформується протягом довгих років. Матраци «King Koil» здатні підтримувати людей з великою різницею у вазі. Пружинні системи настільки надійні, що справляються з будь-якими навантаженнями. Пружинні системи розроблені в наукових лабораторіях і компанія «King Koil» використовує їх на умовах ексклюзиву.

Матраци «King Koil» успішно пройшли тестування за європейськими стандартами, що відповідає 25 рокам інтенсивної експлуатації.

Бренд «King Koil» отримав визнання партнерів, кращих світових готелів та впливових персон у всьому світі.

Sanders

Німецька компанія Sanders була заснована в 1823 році і спеціалізується по виробництву аксесуарів для сну. Компанія є лідером по обробці пуху у світі.

Ковдри та подушки від німецького виробника «Sanders» регулярно проходять випробування якості. Продукція «Sanders» корисна для здоров’я людини та дає позитивний вплив на його психофізіологічний стан, завдяки тому, що покращує якість сну та відпочинку. Філософія компанії: «Більш глибокий, спокійний, здоровий сон».

Компанія «Sanders» виробляє подушки та ковдри для преміальних світових готелів, таких як: «Intercontinental», «Martinez», «Ritz», «Hyatt» та інші.

Sleep Professor

Американська компанія «Sleep Professor» є світовим лідером по виробництву ортопедичної та анатомічної продукції для сну.

Завдання компанії – поліпшення якості сну.

Подушки «Sleep Professor» виконують функцію анатомічної і ортопедичної підтримки шийного відділу хребта. Вони покликані поліпшити комфорт та якість сну.

Подушки «Sleep Professor» вирішують такі важливі завдання як: правильно підтримують голову та шийний відділ хребта, вирішують проблему хропіння, болі в шиї, поліпшення кровопостачання головного мозку, покращує розумову активність. Також подушки мають ефект терморегуляції, антибактеріальний ефект.

Показати Сховати