+38 (067) 322-39-57

ПН-ПТ: 10:00-20:00

меню

3 поверх

HIS

Телефон

Телефон

+38 (044) 331-11-32

Електронна пошта

shop@his.ua

Веб сайт

https://his.ua/

Шоурум українських дизайнерських меблів, світла та декору

HIS — шоурум українських дизайнерських меблів, світла та декору. Проєкт було засновано у 2015 році. Після кропіткого та ретельного відбору, ми зібрали 150 кращих українських виробників та їх бестселери. До шоуруму ж потрапили вироби, які були відзначені європейськими нагородами та обласкані увагою європейського споживача: стіл Ollly — Red Dot 2015 року, колекція Grid — Red Dot 2016, диван — Red Dot 2017. Учасники експозицій французьких салонів Paris Design Week і maison & object також продаються у нас: крісло The Planet від MZPA, люстри й панно від Yalanzhi objects, кераміка від Goloob design, освітлення від Next level design, декор від Hochu Rayu та інші не менш відомі предмети.

Складно зробити вибір? Довірте комплектацію інтер’єру нам, адже в асортименті HIS є все для цього необхідне: меблі для вітальні, спальні, їдальні, дитячої, офісу, бару; світло та декор, шпалери й килими.

HIS — ваше місце зустрічі з українським дизайном!

Бренди:

Next Level Design

NEXT LEVEL DESIGN STUDIO – це компанія, створена у 2014 році двома видатними людьми – талановитим дизайнером Артемом Колюком та виробником меблів Миколою Савіним.

NLDS розташований у самому західному і дуже старому місті України – Ужгороді. Будучи в оточенні Карпатських гір, NLDS продовжує традицію обробки деревини високої якості для виготовлення унікального дерев’яного декору та світильників.

Наразі NLDS – команда з 12 чоловік, і ми завжди в творчому процесі та безперервно шукаємо нові, конструктивні рішення. Ми поєднуємо максимальну функціональність з ексклюзивним дизайном та екологічною естетикою і назвали його між собою – Карпатський модернізм.

ROMP Furniture 

ROMP Furniture – це дизайнерська майстерня, яка від ескізу до упаковки виробляє вічно трендові і довговічні меблі з дерева, сталі і листового металу.

Задумуючи свій перший виріб і малюючи його ескіз, засновник компанії ROMP FurnitureРоман Прокопчук, знав, що починає історію меблевого бренду з дизайном поза часом.

Меблі ROMP проводиться в Черкасах з 2010 року шляхом скрупульозної роботи над втіленням авторських ідей. Дитяча мрія стала справою всього життя – творити і створювати вироби, які прослужать не один десяток років і стануть справжнім культурним спадком Вашої родини.

Yalanzhi objects

Дизайнер Юлія Яланжі, засновниця Yalanzhi Objects, прийшла до дизайну з мистецтва. «Моя діяльність завжди знаходиться на перехресті дизайну та мистецтва, тому мистецькі проекти логічно перетворилися на дизайн», – каже Юлія Яланжі. Історія колекції розпочалася в 2017 році в Одесі, коли було представлено видовищний арт-проект Юлії «Клітинна практика», заснований на техніці пап’є-маше. Основним героєм установки є «клітинна маса», утворена з сегментів, схожих на клітини соти або живої речовини, що росте і переміщується з одного простору в інший. Скульптурні форми проекту надихнули художника використовувати свої фізичні властивості (легкість, екологічно чистий матеріал) та створювати освітлювальні прилади. Колекція світильників (підвісних світильників), представлена на Maison & Objet, виготовлена за допомогою комбінації таких матеріалів, як папір (техніка пап’є-маше) та метал. Тому кожен предмет втілює всі якості елегантного предмета декору та освітлювального приладу, тобто практичність, функціональність, міцність, універсальність та унікальний витвір мистецтва «витвір». Кожен світильник ручної роботи і його можна замовити індивідуально.

ZEGEN

Історія компанії ZEGEN бере свій початок в 2008 році з ідеї виробництва меблів, яка відповідає вимогам сучасної людини. З тих пір при створенні виробів нашого бренду ми закладаємо в них поєднання функціональності, практичності з естетикою правильних, строгих форм.

Ми створюємо наші вироби у співпраці з талановитими дизайнерами.

Павло Вєтров – дизайнер колекцій OlllY GRID INFAME і ASH. Концепти колекцій OlllY і GRID були удостоєні престижною міжнародною нагородою Red Dot Design Award в 2015 і 2016 роках.

Андрій Могила – дизайнер колекцій DUOO.

Натуральний шпон дерева використовується в наших виробах надає їм натуральність і оригінальність.

Майстерність співробітників, використання сучасних технологій забезпечують довговічність і надійність кожного виробу фабрики ZEGEN.

Широкий асортимент виробів дозволяє вибрати меблі як для житлового сектора (віталень, кабінетів, спалень та їдалень) так і для комерційного (офісних приміщень, готелів, ресторанів).

Показати Сховати