+38 (044) 252 70 94

10:00 - 20:00

меню

2 поверх

Giorgio Concept – шарм ар-деко

Телефон

+38 (044) 252 72 03

Телефон

+38 (067) 555 15 52

Електронна пошта

info@giorgioconcept.com

Веб сайт

https://giorgioconcept.com/

Італійські меблі в стилі ар-деко

Вишуканість і елегантність стилю ар-деко завжди цінується знавцями. Підібрати все для інтер’єру у цьому стилі можна саме у салоні Giorgio Concept від OK Group Interior Gallery у ТЦ «Домосфера».

Центральним брендом, навколо якого формується концепція, є Giorgio Collection – італійський виробник, визнаний у всьому світі експерт з ар-деко.

Доповнюють експозицію Giorgio Collection кухні від Cantori і Cesar, люстри від Swarovski, Serip і Masiero, інші меблі від Franco Bianchini, Porada, Louis Kazan і Codutti.

  • Giorgio Collection

Фабрика Giorgio Collection відома колекціями у стилі ар-деко. Розкішні матеріали, багаті фактури, стильний дизайн. Для виготовлення меблів Giorgio Collection обирають найкращі породи деревини – шпони зебрано, макоре, палісандру, клену, ебенового дерева… Унікальний малюнок шпону прикрашає столи та інші поверхні меблів від Giorgio Collection. Захищає унікальний матеріал п’ятишаровий поліефірний лак. Мармур, метал і скло відтіняють красу дерева.

  • Cantori

Cantori, сімейна італійська компанія, яка бере початок від засновника Санте Канторі, вже 40 років на ринку займає топ-сегмент завдяки виключної якості продукції. Про свій стиль у Cantori кажуть просто: «суто італійський». Можливо, це означає елегантність, відчуття міри, вміння спіймати тренд і втілити його у найкращих матеріалах. Кожна колекція Cantori потрапляє у десятку з першого разу.

  • Cesar

В італійській компанії Cesar порівнюють кухні з хімічною лабораторією, в якій створюється душа домівки. Класичні чи сучасні, кухні Cesar завжди ставлять у центр людину – його емоції, зручність, затишок у хаті і настрій. Створюючи кухонні меблі у Cesar використовують найпрогресивніші матеріали і перевірені технології.

  • Codutti

Codutti – італійський бренд, який з 1954 року відомий завдяки меблям класу люкс для кабінетів і круїзних лайнерів. Колекції у сучасному і класичному стилі обирають для вищого керівництва і найвибагливіших клієнтів. Меблі Codutti, які виготовлено з натуральної деревини, скла й металу, оздоблено шкірою, чудово поєднуються із високотехнологічними ґаджетами.

  • Franco Bianchini

Franco Bianchini підкреслюють космополітизм і універсальність своїх колекцій. Їх улюблені стилі – ар-деко і контемпорарі, матеріали-фаворити – метал, шкіра, скло, шпон дорогої деревини. Чисті лінії, елегантна бежева і перлинно-сіра палітра з акцентами лазурного і темно-рожевого кольору – інтер’єр від Franco Bianchini поза модою, він завжди виглядає сучасним і свіжим.

  • Louis Kazan

Louis Kazan – меблі для дому і офісу, які можна зустріти… на Сотбис! Так, моделі бразильських дизайнерів Луіз Маріо Моура і Граса Казан відразу стають колекційними екземплярами. Отримати такий стіл – вже інвестиція, до того ж меблі гарні і функціональні, все з натуральної деревини.

  • Masiero

Люстри і лампи Masiero – це дизайнерський акцент у вашому інтер’єрі. Італійський бренд, який засновано Маріленою Пелліццато і Паоло Мазьєро, створює колекції і у класичному, і у сучасному стилі. Фабрика застосовує усі технологічні новинки, досягає максимального енергозбереження у своїх моделях, при цьому сповідує і традиційні методи створення класичних кришталевих люстр.

  • Porada

Компанія Porada по праву пишається спадкоємністю поколінь: від майстра до майстра передаються секрети роботи з натуральною деревиною. Саме тут вміють з дерева зробити будь-яку форму – що закрутити стрічкою, що трохи вигнути, що пустити хвилею. Найзручніші і лаконічні меблі для сидіння з дерева – звичайно, у Porada. А їх стелажі і комоди достойні стати музейними експонатами – неповторний дизайн і точна робота з деревом перетворюють кожен на витвір мистецтва.

  • Serip

Serip – яскравий і незабутній португальський бренд дизайнерського світла. Органічні форми, на які надихнула природа, створюють в інтер’єрі справжню казку: то водоспад, то зірковий дощ, то білочки стрибають, листя кружляє, бурульки блищать, кристали поблискують, квіти буяють. І все це Serip.

Показати Сховати