+38 (067) 322-39-57

ПН-ПТ: 10:00-20:00

меню

3 поверх

Galleria Viardi

Телефон

+38 099 637 50 55 (Viber, WhatsApp)

Телефон

+38 096 430 44 55

Електронна пошта

Gallery.textile@gmail.com

Штори та гардини, килими, мереживо, шпалери

Вже 10 років ми успішно проектуємо пошиття штор на замовлення. Наші клієнти – різні люди, але всі вони об’єднані однією справою: бажанням отримати красиві штори, і штори, які ідеально вписуються в інтер’єр, створюють в приміщенні затишок і тепло, або створюють яскравий акцент в їхньому інтер’єрі.  Ми накопичили великий досвід у виготовленні традиційного і сучасного текстильного дизайну, який включає в себе не тільки підбір і пошиття штор на замовлення, але і комплексний дизайн інтер’єру «під ключ» текстильними виробами та аксесуарами.

У нашому салоні представлені килими ручної  та машинні роботи. Також ми робимо килими на замовлення. Наші дизайнери втілять будь-які ваші ідеї в життя. Також у нашій галереї представлені твори сучасних українських митців в різних стилях і техніках.

Ми співпрацюємо з такими брендами:

 • Jules Pansu, Франція (гобелени)

Сімейна  французька майстерня, заснована Жюлем Пансю 135 років тому, знаходиться в самому центрі Фландрії. Всі гобелени сплетені в кращих традиціях і за старовинними технологіями майстрами, нагородженими почесним званням кращого майстра Франції. Майстерні Жюля Пансю відновили традицію ставити позначку якості майстра – трьох фламандських левів, які непомітно вписані в сюжети гобеленів цієї фабрики. Всім покупцям гобеленів  Жюля Пансю видають сертифікат автентичності, який показує тип плетіння, назву твору, сюжет і його епоху. Жюль Пансю є першим виробником  ткацтва в світі, який створив колекції на основі робіт всесвітньо відомих художників, таких як Пабло Пікассо, Міро, Кандинський, Купка, Хокусай.

 • Sabina Fay Braxton, Англія, (текстиль)

Клієнти дизайнера Сабіни Фей Бракстон – відомі модельєри “високої моди”. Тканини використовувалися для створення моделей одягу від Christian Lacroix, Valentino та Armani. Не менш відомі дизайнери інтер’єру, такі як Alberto Pinto, Peter Marino і Juan Pablo Molyneux створюють свої ексклюзивні інтер’єри за допомогою тканин Сабіна Фей Бракстон . Поєднання старовинних  способів виробництва тканин і новітніх технологічних прийомів створює унікальний, впізнаваний стиль текстильних колекцій французьким дизайнером Сабін Фей Бракстон.  Знаменитий розкішний бароковий оксамит з «позолоченими гофруванням» був створений за допомогою чеканки з металевим напиленням і фарбою.

 • Kriskadecor, Испанія (декоративні металічні штори)

Кріскадекор займається металевим мистецтвом. Компанія створює індивідуальні проекти, виготовлені за допомогою анодованих  алюмінієвих з’єднань, пропонуючи архітекторам і дизайнерам інтер’єру широкий спектр рішень: просторові перегородки, настінні покриття, стелі, фасади, елементи освітлення або будь-які інші спеціальні конструкції, які можна придумати.  Індивідуалізація є найсильнішою цінністю Кріскадекор. Завдяки їхній запатентованій технології, вони розробляють проекти, засновані на кольорах, формах і обсягах відповідно до потреб клієнтів. Завдяки запатентованій технології, вони можуть відтворювати зображення і малюнки в широкому спектрі блискучих і атласних кольорових зображеннях.

 • Jim Dickens, Англія (тканини)

Джим Діккенс це тканини найвищої якості, багаті кольором і текстурою. Це розкішні шеніли, гарні дамаські візерунки, красиві сучасні смужки і казкові плетіння.  Асортимент наповнений витонченими мотивами і сміливими малюнками.

 • Loris Zanka, Италія (тканини)

Історія цього бренду почалася понад 50 років тому.  Лоріс Занка створює колекції від Ренесанса до Романтизму. Під його керівництвом досвідчені ткачі оживлять багатство і вишуканість, які зробили італійське плетіння відомим у всьому світі. Loris Zanka створює колекції, які можуть повернути старі роботи назад в життя.

 • Lizzo, Испанія (текстиль, шпалери)

Іспанський бренд Ліззо був створений в 2001 за підтримки і мотивації Хосе Ангел Клімент. Завдяки вишуканим і еклектичним тенденціям, природним і елегантним стилем, Ліззо повністю задовольняє потреби найвибагливіших дизайнерів інтер’єру у світі. Філософія компанії полягає у трьох різних принципах: 1) пошук самого чистого і натурального текстилю без домішок, 2) розвиток модних колекцій, які надихають на створення чуттєвих інтер’єрів з максимальним можливим смаком і 3) задоволенню найвимогливіших клієнтів, які бажають унікального дизайну для свого будинку.

 • Cluny Lace, Англія (мереживо)
 • Dedar, Италія (текстиль)
 • Giardini, Италія (шпалери)
 • Armonia di Interni, Италія (текстиль)
 • Bougainville, Франція (килими)
 • Obsession, Німеччина (килими)
 • Tissitura Pardi, Италія (текстиль)
 • Andrew Martin, Англія (шпалери, текстиль)
 • Vorwerk, Німеччина (килимове покриття)
 • JAB, Німеччина (тканини)
 • Louis de Portere, Италія (килими)
 • De la Cuona, Англія (текстиль)

 

Групи товарів, представлених у салоні:

 1. Тканини
 2. Килими
 3. Карнизи
 4. Шпалери
 5. Хутряні вироби
 6. Постільна білизна
 7. Килимове покриття
 8. Меблі
 9. Гобеленові вироби
Показати Сховати