+38 (067) 322-39-57

ПН-ПТ: 10:00-20:00

меню

2 поверх

Галерея Loewe

Телефон

+38 067 344 77 66

Телефон

+38 044 206 9 206

Веб сайт

http://loewe.com.ua/

Салон аудіо-відеотехніки «Галерея Loewe»: телевізори та акустичні системи від європейських виробників

Єдиний в Україні салон Loewe в форматі «Loewe Gallery», в якому представлений весь модельний ряд телевізорів і акустичних систем виробника. Також в салоні можна подивитися, а головне послухати, акустичні системи від брендів T + A, Gryphon Audio, Estelon, Revox.

У телевізорів Loewe досить строгий дизайн, а якщо хочеться чогось незвичайного або яскравого, варто подивитися на телевізори в дзеркалі марки NEOD. Вони робляться в Італії на базі телевізорів Loewe і виконуються як в класичних різьблених рамах так і в стилі модерн, обтягнутими шкірою або тканиною, або пофарбовані в потрібний колір. Якщо ж хочеться щоб телевізор зовсім не було видно, у NEOD є дзеркала без рам, які вбудовуються в стіну.

Але дзеркало в стіні не єдиний варіант заховати телевізор, його можна розмістити і за стелею. У цьому допоможе виробник моторизованих кріплень Maior, за допомогою якого, натисненням однієї кнопки телевізор спускається зі стелі, а потім ховається назад.

В Галереї Loewe не тільки продемонструють техніку, а й встановлять і налаштують, щоб вона радувала своїх користувачів кожен день!

 

http://www.loewe.kiev.ua/

Показати Сховати