+38 (044) 252 70 94

Пн-нд: 10:00-20:00, 1.05: 10:00-19:00, 2.05: вихідний

меню

3 поверх

FRANKE

Телефон

0 800 300 021

Телефон

+380 (044) 390 3201

Телефон

+380 (066) 022 4624 Viber

Високоякісна побутова техніка та сантехніка для дому та бізнесу

FrankeKiev.com.ua – це преміальний партнер в Україні відомого Швейцарського бренду FRANKE, у якого більше 100 років досвіду у виробництві високоякісної побутової техніки та сантехніки для дому та бізнесу. З 2011 року наш інтернет-магазин надає клієнтам унікальну можливість доторкнутися до дивовижного світу FRANKE і отримати товар найвищої європейської якості.

У 2018 році інтернет магазин розширився і в ТЦ Домосфера відкрився єдиний на всю Україну виставковий зал елітної серії Frames by Franke і відомого Швейцарського бренду KWC.

У нашому салоні представлені:

– Витяжки.

– Духові шафи.

– Мікрохвильові пічі.

– Варильні поверхні.

– Подрібнювачі харчових відходів.

– Змішувачі для кухні.

– Дозатори для миючих засобів.

– Мийки для кухні з нержавіючої сталі, граніту, кераміки і тектонайту.

FRANKE

Глобальна історія успіху концерну FRANKE почалася більше 100 років тому в 1911 році, коли Герман Франке заснував майстерню з виробництва виробів з листової сталі під назвою «Spenglerei Hermann FRANKE» в місті Роршах (Швейцарія). На сьогоднішній день концерн налічує 72 дочірніх підприємств на 4 континентах, де працює близько 9 000 співробітників. Продукти FRANKE присутні в 100 мільйонах будинків по всьому світу. Висока якість і прагнення до досконалості роблять концерн протягом багатьох років світовим лідером у своїй галузі. Концерн зробив з 1931 року понад 100 мільйонів мийок. Програма кухонних мийок концерну є найширшою в світі. FRANKE виробляє також кольорові мийки, змішувачі, витяжки та кухонну техніку. У програмі концерну – продукція всіх цінових сегментів: від стандартного до преміум класу. FRANKE є компанією-новатором і щорічно отримує престижні європейські премії за нові продукти революційного дизайну і функціональності а так само є патентовласником багатьох передових технічних рішень. Всі продукти оснащені на найвищому світовому, часто ексклюзивному технічному рівні. FRANKE застосовує тільки самі високоякісні і безпечні для споживачів матеріали. FRANKE гарантує споживачам бездоганне і безкомпромісну якість виготовлення.

 

KWC

Компанія KWC була заснована 1874 року і її відмінною рисою завжди були інновації. Окрім Швейцарії змішувачі під брендом KWC продаються більш ніж у 50 країнах світу. Назва KWC стала синонімом якості, професійної доско­налості та інновацій. З 2013 року компанія KWC належить концерну FRANKE. Багато років плідної праці та досвіду наділяють товари цієї торгової марки унікальною функціональністю. Крім того, постійно впроваджуються нові техно­логії для досягнення небувалого результату роботи. Продукція з логотипом цього бренду користується довірою споживачів у всьому світі, завдяки своїм інноваційним рішенням, функціональності та найвищій якості. Компанія дбає про навколишнє середовище. Відповідальність за кожний вчинок — основна характеристика роботи фірми. Інноваційний підхід дозволив компанії KWC в останні роки значно зменшити споживання води та електроенергії, що потрібні у виробничому процесі.

 

Показати Сховати