+38 (067) 322-39-57

ПН-ПТ: 10:00-20:00

меню

2 поверх

Dura

Телефон

+38 (044) 221 38 72

Телефон

+38 (067) 333 38 72

Електронна пошта

info@dura.kiev.ua

Веб сайт

http://www.dura.kiev.ua/

Ексклюзивні англійські меблі для гаражів

Як абсолютно інноваційний продукт на європейському та українському ринках, Dura приносить дизайн туди, де про нього навіть не думали.

Dura — це ексклюзивні англійські меблі для гаражів.  Універсальний асортимент модульних шаф, настінних конструкцій та покриттів для підлоги дозволяє створювати індивідуальні рішення, незалежно від розмірів приміщення та його призначення. Меблі Dura дають можливість раціонально використовувати простір та допомагають розпрощатися з завалом та безладом.

Для зручного розміщення невеликих та громіздких предметів, в тому числі газонокосарок та велосипедів, створена спеціальна система панелей — StorePanel®. Кожен гачок і кошик на панелях мають міцне покриття та не завдають шкоди підвішеним речам.

Чистоту й акуратність приміщення забезпечують спеціальні тумби для інструментів. Великі висувні ящики витримують навантаження до 200 кг!

Dura пропонує широкий вибір плит для підлоги, які розроблені спеціально для гаражних умов. Міцні, неслизькі плити не дають обладнанню ковзати та забезпечують непорушність.

Бездоганно пофарбовані меблі, кращі комплектуючі та ідеальна «підгонка» елементів – ось що характеризує якість Dura.

Завдяки функціональності Dura звичайний гараж перетворюється на ідеальне місце для занять спортом, зберігання речей для саду та дому, і, звісно, максимально комфортне місце не лише для клієнтів, а й їхніх улюблених автомобілів та техніки.

Відзнаки Dura — Queen’s award for enterprise: International Trade 2012 та Red dot design award.

Показати Сховати