+38 (067) 322-39-57

ПН-ПТ: 10:00-20:00

меню

3 поверх

BLANCHE

Телефон

+38 (044) 233 77 95

Електронна пошта

info@blanche.ua

Веб сайт

https://blanche.ua/

Український бренд преміальних м'яких меблів

Історія компанії BLANCHE бере свій початок у 2007 році з ідеї створення якісно нового продукту в сфері дизайну та меблевої індустрії, який можна було б із гідністю назвати Made in Ukraine.

Ми хочемо, щоб, обираючи бренд BLANCHE, ви були впевнені в тому, що купуєте якісні, надійні й екологічно чисті предмети інтер’єру. Для цього виробничий процес на нашій фабриці був організований відповідно до вимог Міжнародної системи управління якістю ISO 9001, а це означає, що всі наші вироби проходять детальний контроль якості на кожному етапі виробництва – правильне зберігання й обробка матеріалів, розкрій деревного та оббивного матеріалів, збирання й обклеювання каркаса м’якими елементами, а також оббивні роботи.

Фабрика BLANCHE оснащена сучасним європейським обладнанням Felder, Moro, Nuova Coima, Lectra, Durkopp-Adler, що дозволяє максимально автоматизувати виробництво й виключити людський фактор під час виконання особливо важливих завдань. Такий підхід дозволяє створювати надійну продукцію, що відрізняється високими експлуатаційними показниками.

Усі матеріали й комплектуючі ми ретельно відбираємо серед європейських та українських виробників, надаючи перевагу тільки якісним і екологічно чистим матеріалам, у такий спосіб ми дбаємо не тільки про ваше здоров’я, а і про довкілля.

Показати Сховати