+38 (067) 322-39-57

Пн-нд: 10:00-19:00

меню

Baby Chic boutique

1 поверх

Baby Chic boutique

Телефон

+38 (067) 770 30 17

Електронна пошта

ask@babychic-boutique.com

Дитячий бутік одягу від Balmain, Givenchy, Karl Lagerfeld, Lanvin, Dsquared2, Marc Jacobs, GCDS, DKNY, Billieblush, La Perla, Kissy Kissy, Jog Dog

Дитячий бутік одягу від Balmain, Givenchy, Karl Lagerfeld, Lanvin, Dsquared2, Marc Jacobs, GCDS, DKNY, Billieblush, La Perla, Kissy Kissy, Jog Dog, Manudieci, Freedomday, Il Trenino та інших.

Baby Chic (бейбі шик) – це модний дитячий простір, який відкрив свої двері в жовтні 2016 року.

Мультибрендовий бутік пропонує своїм покупцям виключно нові колекції визнаних і улюблених в усьому світі дитячих брендів, цінністю яких є висока якість і комфорт у використанні. Це одяг італійських, французьких і американських марок як для хлопчиків, так і для дівчаток від народження до 16 років, а також взуття та аксесуари.

Для новонароджених Baby Chic підготував неперевершені і вже улюблені для всіх бренди Nanan (Італія) і Kissy Kissy (США), колекції яких відрізняються високою якістю і неповторним дизайном.

Для дітей старшого віку в бутіку пропонуються такі відомі марки: Balmain, Givenchy, Karl Lagerfeld, Lanvin, Dsquared2, Marc Jacobs, GCDS, DKNY, Billieblush і багато інших.

Також, в Baby Chic представлені білизна La Perla і Story Loris, головні убори IL Trenino, пуховики Manudieci та Freedomday, взуття Galluci, N ° 21 та зимове взуття Jog Dog.

Кожен сезон Baby Chic boutique радує своїх покупців новими марками, прислухаючись до своїх клієнтів і слідуючи дитячим модним тенденціям. Адже вміння дивувати і відчувати настрій своєї аудиторії – це мистецтво. Особливо якщо мова йде про дітей – більш строгих критиків, ніж батьки.

Показати Сховати