+38 (044) 252 70 94

Пн-нд: 10:00-20:00

меню

Baby Chic boutique

1 поверх

Baby Chic boutique

Телефон

+38 (067) 770 30 17

Електронна пошта

ask@babychic-boutique.com

Дитячий мультибрендовий бутік одягу від Balmain, Givenchy, Emilio Pucci, Lanvin, Miss Blumarine, Little Marc Jacobs, GCDS, DKNY, Dsquared2, Chloé

Дитячий мультибрендовий бутік baby Chic відкрив свої двері в жовтні 2016 року.

Baby Chic (бейбі шик) пропонує своїм покупцям виключно нові колекції визнаних і улюблених в усьому світі дитячих брендів, цінністю яких є висока якість і комфорт у використанні. Це одяг італійських, французьких та американських марок як для хлопчиків, так і для дівчат від народження до 16 років, а також взуття та аксесуари.

Для новороджених бутік baby Chic підготував неперевершені та вже улюблені бренди Nanan (Італія) і Kissy Kissy (США), колекції яких відрізняються високою якістю та неповторним дизайном.

Для дітей старшого віку в baby Chic пропонуються такі відомі марки: Balmain, Givenchy, Emilio Pucci, Lanvin, Miss Blumarine, Little Marc Jacobs, GCDS, DKNY, Dsquared2, Chloé, Manuel Ritz, Simonetta та багато інших.

Також, в бутіку представлені білизна La Perla і Story Loris, головні убори IL Trenino, пуховики Manudieci, взуття Sophia Webster і зимове взуття Jog Dog.

Кожен сезон baby Chic boutique радує своїх покупців новими марками, прислухаючись до своїх клієнтів і слідуючи дитячим модним тенденціям. Адже вміння дивувати і відчувати настрій своєї аудиторії – це мистецтво. Особливо якщо мова йде про дітей – більш вибагливих критиків, ніж батьки.

Показати Сховати