+38 (044) 252 70 94

Пн-нд: 10:00-20:00

меню

1 поверх

A I R exterior studio

Телефон

+38 (067) 442 29 16

Електронна пошта

office@airstudio.com.ua

Веб сайт

https://airstudio.com.ua/

A I R exterior studio – салон садових меблів та аксесуарів. Камінне приладдя, аромати для дому, килими, домашній текстиль Missoni Home.

A I R exterior studio – салон садових меблів.

Це студія екстер’єру, що займається концептуальним дизайном, проектуванням та комплектацією outdoor-простору всіма типами меблів та освітлення.

Спеціалісти салону надають унікальний комплексний сервіс від проектування та комплектації до гарантійного та постгарантійного обслуговування.

A I R exterior studio – це гарні та зручні речі, які створюють атмосферу розкоші та комфорту.

Компанія A I R exterior studio пропонує найкращі європейські бренди садових меблів та аксесуарів: Royal Botania, Kettal, Exteta,
Petite Friture (outdoor колекції), Dedon, Varaschin, Roshults, Fim (навіси outdoor), Atmosphera, DFN (Dolcefarniente), Roda, Ego Paris, килими Limited Edition. А також домашній текстиль Missoni Home, камінне приладдя Eldvarm, декор Woud, аромати для дому Culti.

A I R exterior studio ексклюзивно представляє бельгійську фабрику Royal Botania. Сьогодні бренд Royal Botania є синонімом якості, смаку та унікального дизайну.

Правильно підібрані меблі для тераси, патіо, садового простору, SPA-зон має велике значення для успішної та активної людини, яка цінує рідкісни можливість відпочити та розслабитися та свіжому повітрі.

Студія екстер’єру A I R exterior studio допоможе змінити ваші уявлення про справжній відпочинок та стане найкращим помічником у розробці концептуального дизайну та підборі меблів для outdoor-простору.

Показати Сховати