+38 (067) 322-39-57

Пн-нд: 10:00-19:00

меню

1 поверх

A I R exterior studio

Телефон

+38 (067) 442 29 16

Електронна пошта

office@airstudio.com.ua

Веб сайт

https://airstudio.com.ua/

A I R exterior studio – салон садових меблів, освітлення та аксесуарів

У салоні представлені: outdoor-меблі, садове освітлення та килими, а також аромати для дому та домашній текстиль Missoni Home.

Це студія екстер’єру, що займається концептуальним дизайном, проектуванням та комплектацією, надаючи комплексні рішення для відкритих зон, заміських будинків, ресторанів, готелів і яхт-клубів.

A I R Exterior Studio – студія є ексклюзивним партнером бельгійської фабрики Royal Botania, а також відомих світових outdoor- брендів, таких як: Kettal, Exteta, Fast та інші.

У салоні так само представлена ​​найбільша експозиція домашнього текстилю Missoni Home. Всі ці фабрики по всьому світу є синонімом якості, смаку та унікального дизайну.

 

Royal Botania – бельгійська компанія, яка є законодавцем сучасних трендів в світі дизайну садових меблів.

Елегантні, екологічні та пам’ятні колекції використовуються в самих різних зонах: патіо, басейни, будинки та садові території.

В якості своїх основних матеріалів компанія використовує нержавіючу сталь, алюміній, тик та текстильні синтетичні волокна.

Kettal – іспанський виробник дизайнерських садових меблів. З моменту свого заснування в 1964 році у Kettal було міжнародне визнання дизайну та інновацій.

Сьогодні Kettal працює з найвідомішими іменами в міжнародному дизайні: Джаспер Моррісон, Патрісія Уркиола, Родольфо Дордоні, Хелла Джонгерліус і студія Emiliana Design. Місія Kettal – створення позачасових меблів, функціональних та виразних, які створюють сучасну культуру.

Концепція роботи нашого салону:

Салон A I R Exterior Studio представляє велику експозицію садових меблів, освітлення та аксесуарів. Салон має велику складську програму, що дозволяє Покупцеві вибирати товар з наявності.

Студія співпрацює з такими відомими світовими брендами як: Royal Botania, Kettal, Fast, Exteta, Petite Friture, Fatboy, Dedon, Varaschin, Fim (навіси outdoor), DFN (Dolcefarniente), Roda, килими Limited Edition, домашній текстиль Missoni Home, камінні аксесуари, аромати для дому Culti.

Головна мета A I R Exterior Studio – комфорт Покупця на всіх етапах співпраці. Фахівці студії надають комплекс послуг, починаючи з проектування і комплектації об’єктів, закінчуючи післяпродажним обслуговуванням. Продукція світових виробників відповідає всім вимогам надійності, довговічності, зручності використання та естетичної привабливості.

A I R Еxterior Studio – це красиві та зручні речі, які створюють атмосферу розкоші та комфорту.

Показати Сховати