+38 (067) 322-39-57

ПН-ПТ: 10:00-20:00

меню

Легенди інтер'єрного дизайну

Серед культових предметних дизайнерів, чиї вироби представлено в салонах ТЦ Домосфера: Antonio Citterio, Arne Jacobsen, Bruno Monaird, Charles & Ray Eames, Carlo Colombo, Karim Rashid, Le Corbusier, Jeanneret, Perriand, Ora Ito, Paola Navone, Patricia Urquiola, Philippe Starck, Poul Henningsen, Roberto Lazzeroni, Roberto&Ludovica Palomba, Sacha Lakic, Tom Dixon, Verner Panton

Серед найкращих світових брендів: Armani Dada, Baccarat, Bernardaud, Blumarine Home Collection, Boch, Bulthaup, Cassina, Christofle, Cornelio Cappellini, Driade, Eggersmann, Flexform, Fritz Hansen, Gaggenau, Gessi, Gubi, Hermès, Hulsta, Imola ceramica, Ipe Cavalli, Knoll, La Perla, Lalique, Leicht, Loewe, Longhi, Masiero, Miele, Missoni Home, Molteni & C, next125, Poltrona Frau, Porada, Puiforcat, Raynaud, Rimadesio, Roche Bobois, Rolf Benz, Rosenthal, Rugiano, Savio Firmino, Siemens, Smania, St. Dupont, St. Louis, Staub, Team 7, Tom Dixon, Trussardi, Villeroy & Boch, Vissionaire, Verpan, Vitra, V-Zug, Walter Knoll

Legends

Вони легендарні

Antonio Citterio
Італійський дизайнер меблів. Деякі створені ним об'єкти по праву увійшли до експозиції найвідоміших музеїв світу. Дизайнер активно працює в світі моди: його інтер'єри служать відмінними декораціями для елітних італійських марок одягу.
Marcel Wanders
Марсель Вандерс - один з найталановитіших дизайнерів свого покоління; його роботи експонуються у престижних музеях: MoMA у Нью-Йорку та Сан-Франциско, Музей V&A у Лондоні та Музей Stedelijk в Амстердамі.
Karim Rashid
Відомий промисловий дизайнер. Карім Рашид запустив у виробництво понад 2500 розробок, включаючи проекти дизайну меблів, посуду, модних аксесуарів, упаковки, фурнітури, освітлювальних приладів, а також інтер'єри, інсталяції та інші архітектурні проекти.
Tom Dixon
Philippe Starck
Філіп Старк – відомий французький промисловий дизайнер, дизайнер інтер'єрів і споживчих товарів серійного виробництва. Найчастіше проекти Старка розривають буденний ланцюг повсякденності, дозволяючи поглянути на звичні речі під іншим кутом.
Patricia Urquiola
Іспанський архітектор і дизайнер. У 2011 році Патрісія Уркиола стала володаркою Medalla De Oro Al Merito En Las Bellas Artes - премії уряду Іспанії. Насьогодні Патрісія Уркіола працює у власній майстерні в Мілані, займаючись дизайном, оформленням та проведенням виставок.
Sacha Lakic
Дизайнер Sacha Lakic створює предмети, що базуються на ідеї руху. Крім меблів та предметів інтер’єру для Roche Bobois, у його портфоліо літаки, автомобілі, мотоцикли, скутери для Peugeot, Alain Carre, MBK-Yamaha, Piaggio, Bimota та ін.
Оra Ito
Французький дизайнер, медіа-сенсація. У 19 років заснував першу віртуальну студію, а у 21 йому запропонували зробити виставку у Луврі. Працює з Roche Bobois, Christofle, Gorenje, Scavolini та ін.
Ludovica + Roberto Palomba
Подружжя архітектори і дизайнери, працюють і живуть в Мілані. Вони отримали численні міжнародні нагороди та премії за свою творчість. Архітектурні роботи і проекти Ludovica + Roberto Palomba представляються на виставках дизайну в усьому світі
Paola Navone
Пріма італійського дизайну. В 1980-х рр. входила до відомої авангардистської групи дизайнерів «Алхімія». Головний дизайнер Gervasoni, співпрацює з Antonangeli Pitti Immagine Casa, Arcade, Art trading Contract, Mondo, Bisazza, Natuzzi, Swarovski, Letti&Cо, володарка премій Award, Prix d’Excellence від Marie Claire, дизайнер року за версією Architectur & Wohnen, авторка книги «Thammada –The Adventurous Interiors of Paola Navone».
Arne Jacobsen
Le Corbusier, Charlotte Perriand, Pierre Jeanneret
Творчій союз найвидатніших архітекторів-дизайнерів ХХ ст, революціонерів промислового дизайну. Предмети митців прикрашають постійні експозиції Музею Вікторії та Альберта у Лондоні, МоМа у Нью-Йорку, Міського музею Амстердаму, Бруклінського музею, музею дизайну Vitra та ін.